2737
2734
عنوان

آیا رشته معماری آینده ای داره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3877 بازدید | 26 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نمیدونم عزیزم چون بعد از لیسانسم میرم دنبالش هنوز ترم ششم

شوهر منم معماریه دوسال پیش تموم کرد ..دیروز مدرکش گرفت ..خدمتشم رفت تو دوسال..زمین خریده بسازیم ولی ازمون باید بده

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
شوهر منم معماریه دوسال پیش تموم کرد ..دیروز مدرکش گرفت ..خدمتشم رفت تو دوسال..زمین خریده بسازیم ولی ...

ایشالا که قبول بشن چون واقعا وضع آدم توپ میشه... شوهر منم میگه آزمون رو قبول شو شرکت راه میندازیم دقیق نمیدونم میخواد چیکار کنه ولی من پیشش کار میکنم

اول خودت!

من ارشد معماری دارم از دانشگاه شهید بهشتی ، سابقه‌کار اداری و شرکتی هم دارم دفتر هم زدم ، بابامم طلافروش و قبلا پیمانکار بوده و مشکلی از لحاظ سرمایه نداشتم ، استعداد و علاقه هم فت و فراوان.... مهر و امضا هم دارم ، ولی.... ولی از من میشنوی نره معماری ، برای خانوم تو ایران معماری خیلی سخته و از خیلی چیزا باید بزنه ، من که بلاخره خسته شدم و الان کلا کارو ول کردم 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
2740

من خودم معماریم داداشم عمران ازمونش سه سال بعد از گرفتن لیسانسه اصلا بازار کار نیست شوهر دوستم فوق لیسانس معماریه ولی فقط از تدریس تو دانشگاه پول در میاره دادشم کلا برای فوق لیسانش تغییر رشته داد منم فعلا نمی دونم ادامه میدم یا نه چون خیلی علاق دارم ولی بازار کار نداره

⚜با مجله ما به دنیای طراحی‌های معماری قدم بگذارید،نگاهی اجمالی به ذهن معماران و طراحان در هنگام طراحی، پیش‌نویس و ایجاد طرح‌های اولیه برای برخی از نمادین‌ترین سازه‌های جهان بیندازید، زیبایی‌شناسی، فرآیند و نکات فنی معماری را کاوش کنید و طراحی کنید..

https://t.me/architectureRey

⚜با مجله ما به دنیای طراحی‌های معماری قدم بگذارید،نگاهی اجمالی به ذهن معماران و طراحان در هنگام طراحی، پیش‌نویس و ایجاد طرح‌های اولیه برای برخی از نمادین‌ترین سازه‌های جهان بیندازید، زیبایی‌شناسی، فرآیند و نکات فنی معماری را کاوش کنید و طراحی کنید..

https://t.me/architectureRey