2733
2734
عنوان

آیا رشته معماری آینده ای داره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3884 بازدید | 26 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نمیدونم عزیزم چون بعد از لیسانسم میرم دنبالش هنوز ترم ششم

شوهر منم معماریه دوسال پیش تموم کرد ..دیروز مدرکش گرفت ..خدمتشم رفت تو دوسال..زمین خریده بسازیم ولی ازمون باید بده

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
شوهر منم معماریه دوسال پیش تموم کرد ..دیروز مدرکش گرفت ..خدمتشم رفت تو دوسال..زمین خریده بسازیم ولی ...

ایشالا که قبول بشن چون واقعا وضع آدم توپ میشه... شوهر منم میگه آزمون رو قبول شو شرکت راه میندازیم دقیق نمیدونم میخواد چیکار کنه ولی من پیشش کار میکنم

اول خودت!

من ارشد معماری دارم از دانشگاه شهید بهشتی ، سابقه‌کار اداری و شرکتی هم دارم دفتر هم زدم ، بابامم طلافروش و قبلا پیمانکار بوده و مشکلی از لحاظ سرمایه نداشتم ، استعداد و علاقه هم فت و فراوان.... مهر و امضا هم دارم ، ولی.... ولی از من میشنوی نره معماری ، برای خانوم تو ایران معماری خیلی سخته و از خیلی چیزا باید بزنه ، من که بلاخره خسته شدم و الان کلا کارو ول کردم 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

من خودم معماریم داداشم عمران ازمونش سه سال بعد از گرفتن لیسانسه اصلا بازار کار نیست شوهر دوستم فوق لیسانس معماریه ولی فقط از تدریس تو دانشگاه پول در میاره دادشم کلا برای فوق لیسانش تغییر رشته داد منم فعلا نمی دونم ادامه میدم یا نه چون خیلی علاق دارم ولی بازار کار نداره

⚜با مجله ما به دنیای طراحی‌های معماری قدم بگذارید،نگاهی اجمالی به ذهن معماران و طراحان در هنگام طراحی، پیش‌نویس و ایجاد طرح‌های اولیه برای برخی از نمادین‌ترین سازه‌های جهان بیندازید، زیبایی‌شناسی، فرآیند و نکات فنی معماری را کاوش کنید و طراحی کنید..

https://t.me/architectureRey

⚜با مجله ما به دنیای طراحی‌های معماری قدم بگذارید،نگاهی اجمالی به ذهن معماران و طراحان در هنگام طراحی، پیش‌نویس و ایجاد طرح‌های اولیه برای برخی از نمادین‌ترین سازه‌های جهان بیندازید، زیبایی‌شناسی، فرآیند و نکات فنی معماری را کاوش کنید و طراحی کنید..

https://t.me/architectureRey