2737
2734
عنوان

بچه ها دستاش بوی سیگار میداد😔

2180 بازدید | 63 پست

امروز بغلش کرده بودم بعد نهار دستشو رو صورتم گذاشتم دیدم بو میده

دستشو کشید گف چرا دستمو تو دماغت میکنی ب شوخی

بعدم نزاشت بو کنم بعدم دستشو زیرش گذاشت نیم ساعتی خوابید

دم رفتن دم در بهش گفتم تو سیگار میکشی گفت نه چطور گفتم هیچی همینطوری با پوزخند

گفتم بگو جون من گفت میکشم بعدم رف😔

چطور رفتار کنم  

قسم خورده بود نکشه

قبل اینم چن بار مشکوک شدم ک گفتم بزار رک بپرسم راحت کنم خودمتو ماشین خاکسترشو ریز میدیدم یا بعضی وقتا لباسش بو میداد

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫

کی؟

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخام بی تفاوت باشم اگه حرفشم زد بگم دیگه برام مهم نیست قبلنا بیشتر دوستت داشتم بحث میکردم باهات ولی وقتی دیگه اهمیتی ندارم برات توام بی اهمیت میشی

2728
بزار بکشه چیکارش داری

ببین فقط کشیدن نیس میدونم چیز عجیبی نیست خودمم کشیدم

اینکه ب جون منو قسم خورده بود

اینکه بعد خیانتش قول داده بود نمیکشه میخاسم تف کنم تو صورتش

2738

اصولا دهن بومیده و لباسا اگه سیگار بکشه😐

دست ممکنه به هر جایی بخوره و بو بگیره

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
اگه روزی یه دونه میکشه عب نداره بذاربکشه چون نذاریم اون یواشکی میکشه بهتره که پنهونی نباشه

اتفاقا میخام پنهونی بکشه بهش میگم بعد این محتاط تر باش نزار بفهمم

چن سال پیش منم شوهرم میکشید یواشکی چقد خر بودم گریه میکردم اونم قول میداد نکشه باز میدیدم تو جیبشه فندک 

دسته خودشون نیس میگه تو خیابون تا یکی میبینم میکشه اینم میکشه 

دگ کاریش نداشتم اذیتم نشدم ،الان روز ی دو سه تایی میکشه میگه ،ولی تو خونه نمیکشه پیش دخترم

با کسی ک نوشابه نارنجی رو بیشتر از مشگی دوس داره 😏نمیتونم ب تفاهم برسم 😐
ببین فقط کشیدن نیس میدونم چیز عجیبی نیست خودمم کشیدم اینکه ب جون منو قسم خورده بود اینکه بعد خیانت ...

خیانت کرد بخشیدیش؟

یه معده گرسنه،یه کیف پول خالی،و یه قلبِ شکسته        باارزش ترین درس ها رو توی زندگی بهت میدن!!!!
2706