2733
2739
عنوان

بچه ها دستاش بوی سیگار میداد😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2181 بازدید | 63 پست
اصولا دهن بومیده و لباسا اگه سیگار بکشه😐 دست ممکنه به هر جایی بخوره و بو بگیره

اخه نهار خورده بود ازون نتونسم بفهمم لباسشم ن بو نمیداد ب نظرم احتمالا لایت میکشه ولی دستش بوی سیگار میداد ب هر حال خودم تجربشو دارم میفهمم

قبلنم یبار لباسشو بو کردم مهمون داشتیم فهمید ب خیال خودش رف  سریع عوض کرد لباسشم ک هیچوقت مرتب نمیکرد تو کمد گذاشته بود ک بوی لش میداد

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بزار بكشه چيكارش داري منم ميكشم،سيگار ديگه شخصيه

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
میخام بی تفاوت باشم اگه حرفشم زد بگم دیگه برام مهم نیست قبلنا بیشتر دوستت داشتم بحث میکردم باهات ولی ...

افرین بهترینش اینه. منم دوماهه نامزد کردم قبلشم یماه برا اشنایی حرفیدیم تو موقع اشنایی گف که روزی ٢و٣نخ میکشم اتفاقا اولین روزای اشنایی گف منم یجوری دیدم  صداقت داره گفتم باشه بشرطی که ترک کنی . الان دوماه میگذره ترک نکرده اونروزم گفتم ریه و معده خودت خراب میشه بمن چه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
کاراشتبی میکنی باهم دوست وصمیمی باشیدمن جای توبودم باهم میکشیدیم    

بهش گفته بودم اگه بکشی میکشم

اول ب این فکر کردم ک بهش بگم بعد این بیا با هم بکشیم میدونم قبول نمیکنه بعدش میگفتم خب منم مث تو یواشکی میکشم 

ولی من ب سلامتیم فکر میکنم 

میگم بی تفاوتیم شاید بیشتر اذیتش کنه

2740
افرین بهترینش اینه. منم دوماهه نامزد کردم قبلشم یماه برا اشنایی حرفیدیم تو موقع اشنایی گف که روزی ٢و ...

منم بیشتر ازین جهت ناراحتم ک رو قولش پا گذاشت وگرنه دیگه برام مهم نیس

به روش نمیاوردی میزاشتی پنهونی بکشه الان روش وا میشه دیگه تو خونه هم میکشه

نمیتونه این اجازه رو نمیدم بهش و میدونم اینکارو نمیکنه

بهش گفته بودم اگه بکشی میکشم اول ب این فکر کردم ک بهش بگم بعد این بیا با هم بکشیم میدونم قبول نمیکن ...

ببین این قضیه سیگار اصلا مهم نیست که به خاطرش غصه میخوری

اون یه مورد دیگه که خیلی بدتر بود و بخشیدیش

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
بهش گفته بودم اگه بکشی میکشم اول ب این فکر کردم ک بهش بگم بعد این بیا با هم بکشیم میدونم قبول نمیکن ...

امشب که اومدیه بسته سیکاربذارجلوت یه چن تاشم الکی بسوزون مثلاکشیدی بگوبیابقیه شم باهم بکشیم ببین چی میگه 

چن سال پیش منم شوهرم میکشید یواشکی چقد خر بودم گریه میکردم اونم قول میداد نکشه باز میدیدم تو ج ...

پس من چجور ترک کردم اینا بهانشونه

2706