2737
2739

من هفته گذشته خونریزی کردم رفتم سونوگفت کیسه زرده تشکیل شده ولی جنین تشکیل نشده دوهفته بعدسونومجددبگیرم الان ۲روزه خیلی حالت تهوع دارم ازاول بارداریم ضعف دارم یعنی جنین تشکیل شده

نازم به نازآن کس که ننازدبه نازخویش،مارابه نازفروشان نیازنیست تاخدابنده نوازاست به بنده چه نیازاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره چون گیسه زده تشکیل شده ینی تشکیل میشه و پوچ نیست

من ۶ هفته و ۶ روز رفتم سونو 

فقط زرده بود

حاشیه ساک هم نامنظم یود

۸ هفته و ۶ روز رفتم قلبش رو دیدم

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
اره چون گیسه زده تشکیل شده ینی تشکیل میشه و پوچ نیست من ۶ هفته و ۶ روز رفتم سونو  فقط زرده ...

قبل سونوی هشت هفته هم دکتر گفت چون تهوع داری ینی تشکیل شده

اگه میخوای سونوی قلب رو نده 

ولی من دلم اروم نمیشد تا نبینم 

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2740

عزیزم خب خیلی زود رفتی اکثرا از پنج تا هفت هفته نشون نمی ده قلب بچه رو چون سن بارداری خیلی کمه.مگر اینکه بری جای خیلی دقیقی.نگران نباش ب لطف خدا تشکیل شده الان.منم همینطوری شدم

عصیانت اگرکردم،ن اینکه ندیدمت!                                       بزرگ دیدمت!!خدا دیدمت...
اره چون گیسه زده تشکیل شده ینی تشکیل میشه و پوچ نیست من ۶ هفته و ۶ روز رفتم سونو  فقط زرده ...

خیلی خوشحال شدم فک میکردم بارداریم پوچ باشه 

نازم به نازآن کس که ننازدبه نازخویش،مارابه نازفروشان نیازنیست تاخدابنده نوازاست به بنده چه نیازاست
عزیزم خب خیلی زود رفتی اکثرا از پنج تا هفت هفته نشون نمی ده قلب بچه رو چون سن بارداری خیلی کمه.مگر ا ...

من چون خونریزی کردم زودرفتم گلم الانم همش استرس دارم 

من چون خونریزی کردم زودرفتم گلم الانم همش استرس دارم 

منم خونریزی داشتم بخاطر همین زود رفتم البته خونریزی نبود لکه بینی بوذ

عصیانت اگرکردم،ن اینکه ندیدمت!                                       بزرگ دیدمت!!خدا دیدمت...
منم خونریزی داشتم بخاطر همین زود رفتم البته خونریزی نبود لکه بینی بوذ

بعدش چیشدالان حامله ای 

2706