2733
2734
عنوان

میشه درمورد بچه دوم راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1191 بازدید | 112 پست
الان میگه بیاری کمکت میکنم و هزینه هاشم از صفر تاصد پای خودم.............ولی من از بارداری توی این س ...

خب یکسال اقدام کن همچیو بسپار بهخدا

ان تیم ۳/۴بوده شاید امینوسنتز بشممم😔😔دعا کنید نی نی مو😘😘😢لطفایک صلوات محمدی پسند واسه نی نی ام بفرسین بعد از دوسال مبارزه با تنبلی تخمدان نی نی دارشدم اونم با امپول😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اها ببخشید عزیزم فک کردم سرخود میخوری چون خوردن سرخودش یکی از علایم اصلیش افسردگیه چطور؟ پزشک من می ...

ممنون دوستم........من دخترم را هم با قرص داستینکس باردارشدم و مشکل داشتم

مامان ترنم سابق......عضویت 1378
2728

اگه از لحاظ جسمی میترسید نگران نباشید زیر نظر پزشک باشید اتفاقی نمیوفته چون هنوز سنتون اونقد بالا نیست؛ولی از لحاظ روحی کمک همسرتون نمیدونم باس با شناختی ک از همسرتون دارید ببینید وقتی قول میده همراهتون باشه رو قولتون هست یا اینکه میزنه زیرش

سلان باتوجه ب تصفاتتون. سن شمامشکلی برابارداری ایجادنمیکنه چون سن بالاترازشماهم اقدام کردن ولی اگه دست تنهایین بهتره نیارین اینکه شوهرتون میگه کمکتون میکنم همش حرفه همه. سختیش براخودتون اگه ازلحاظ روحی وجسمی امادگیشو ندارین بااقاتون صحبت کنید براتوضیح بدین. موفق باشین

برای سلامتی پسرم ی صلوات میفرسین😍ممنون میشم
2738

استارتر منم شاغلم و با بچه سختی داشتم البته من شوهرم خیلی کمکم بود خواهر و خوانوادم همهمینطور هزینه هاشم با همسرم بود اما برای دومی مردد بودم الان گرچه راضی هستم 

اما با این سرایط شما من بودم راضی نمیشدم

سلان باتوجه ب تصفاتتون. سن شمامشکلی برابارداری ایجادنمیکنه چون سن بالاترازشماهم اقدام کردن ولی اگه د ...

ممنون عزیزم........تنها مشکلم خودم و شرایط روحیم هست که چند ساله نتونستم هضمش کنم..........دوسال قبل که به اصرار خودش قرص را کنار گذاشتم هم عفونت گرفتم هم مدام طپش قلب داشتم و میترسیدم که باردار بشم...........

همه بهم عذاب وجدام میدن............میگن بهونه دست مرد نده.....میگن ناشکری نکن............میگن یواشکی ...

من عذاب وجدان ندادم🙄😕گفتم سن مهم نیست روح و روان خودتو بسنج اگه مشکلت کمک همسرته همه جوره تعهد بگیر و مطمئن شو عمل میکنه اگه اصلا دلت بچه نمیخواد خب نیار چون میل ب بچه دار شدن دوطرفس مخصوصا مادر ک همه ی زحمات بارداری و شیردهی پاشه😐

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
ممنون عزیزم........تنها مشکلم خودم و شرایط روحیم هست که چند ساله نتونستم هضمش کنم..........دوسال قبل ...

اگه ترس دارین جلوگیری کنیدبگین نمیخام قانعش کنیدحتی شده ببرینش پیش ی مشاور تابراشون توضیح بدن

برای سلامتی پسرم ی صلوات میفرسین😍ممنون میشم
من عذاب وجدان ندادم🙄😕گفتم سن مهم نیست روح و روان خودتو بسنج اگه مشکلت کمک همسرته همه جوره تعهد بگی ...

من منظورم شما نبودی عزیز دلم..........داشتم درد دل میکردم........دقیقا در ادامه و تایید حرف شما گفتم.......

من منظورم شما نبودی عزیز دلم..........داشتم درد دل میکردم........دقیقا در ادامه و تایید حرف شما گفتم ...

ان شاءالله ک هر چی مصلحتت هست رو خدا برات رقم بزنه❤

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
2706