2737
2739
عنوان

میشه درمورد بچه دوم راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1191 بازدید | 112 پست

من تجربه دو بارداری رو دارم البته با فاصله سنی چهار سال ، از اینکه دومی رو بدنیا آوردم خیلی راضیم ، دو بارداری متفاوت داشتم ، هر دو تا بچه ام هم از هر لحاظی با هم متفاوتند ، اما مهمترین چیزی که بایستی بهش توجه کنید اعصابتون هستش که آیا بعد نه سال میتونید از اول نوزاد داری کنید ، یه نکته دیگه هم اینه که فرزند اولتون به سن نوجوانی نزدیک میشه و شرایط روحی اونو هم در نظر بگیرید ، قبل از اقدام با مشاور صحبت کنید که پشیمون نشید چرا دومی رو بدنیا آوردم یا نیاوردم ، در کل بچه داری اعصاب و صبر میخواد ، من از اینکه دو تا دارم خیلی راضیم و خدا رو شاکرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر باردار بشم چی؟.............میمیرم..........یعنی نه ماه کامل یه زن روانی هستم.بعدشم دیوانه میشم.. ...

والا رک بگم با این حرف شما و رای منفی دوستان که تعدادش بیشتره من اگر بودم پرونده ی این قضیه رو همینجا میبستم ولی کاملا با سیاست میرفتم جلو که نه از چشم شوهرم بیفتم نه به دخترم اسیب بزنم باز گفتم اون دخترتون اصلا نفهمه خیلییییی گناه داره تو این سن محتاج توجه صددرصد شماست

ممنون عزیزم..........تنها چیزی که منو هل میده به سمت بچه دوم تنهایی دخترمه که بااین حرفت آرومم کردی. ...

عزيزم منم بچه اولمو بدون پدر بزرگ كردم ، يعني هيچ كمك حالم نبود ، خيلي هم عصبي و اعصاب خورد كن بود .. با إنكه بچه أرومي داشتم ولي پدرش خيلي ما رو اذيت كرد .و حتي بچه دومو نميخواست ميگفت من حوصله گريه ي بچه رو ندارم . منم با اصرار بچه دومو باردارشدم چون دوست نداشتم پسرم. تنها باشه . ولي پدرشون الان كلا فرق كرده . همون موقع كه حامله شدم أين بچه مو بيشتر ميخواست . الانم خيلي با ظرفيته ... كاش برأي بچه اوليمم اينطوري بود ، ( اونموقع بيشتر مثل ناپدري بود😢)

2731
والا رک بگم با این حرف شما و رای منفی دوستان که تعدادش بیشتره من اگر بودم پرونده ی این قضیه رو همینج ...

مرسی دوستم.........دخترم هیچی نمیدونه......من در این مورد اصلا باهاش حرف نزدم......

مامان ترنم سابق......عضویت 1378
ممنون عزیزم........تنها مشکلم خودم و شرایط روحیم هست که چند ساله نتونستم هضمش کنم..........دوسال قبل ...

ول کن مردا تو این زمینه چه میفهمن چندتا باردار شدن و چندتا زاییدن که بتونن ما رو درک کنن یه هوایی افتاده تو سرش 

استارتر من جای شما بودم بچه دارنمیشدم دگ

مهمتر از هنه حنبه روحی روانی قضیه هست

شما از اسم بارداری هم حالت بدمیشه تپش قلب میگیری و....

اول با همسرت صحبت کن

اگ قانع نشد

یواشکی قرص بخور

اینایی ک میگن مدیون شوهرت میشی

اگ شما تو این شرایطی ک خودت فرمودی بچه بیاری

مطمئنا نمیتونی خوب باهاش رفتارکنی و مدیون بچت میشی

حالا چ اصراریه برای بچه دوم با توجه ب اینک الان بچت 9 سالشه 

اگ بچه دار بشی این 2تا بچه با فاصله سنی 10 سال ب اون صورت بدرد هم نمیخورن

ن هم بازین

ن هم زبونن

موفق باشی😄

عشقای قبل از تو سوء تفاهم بود
2738
عزيزم منم بچه اولمو بدون پدر بزرگ كردم ، يعني هيچ كمك حالم نبود ، خيلي هم عصبي و اعصاب خورد كن بود . ...

بله متاسفانه در مورد منم همینه.......ولی من میترسم سر دومی هم مثل اولی باشه.........خیلی میترسم.ترجیح میدم همینجوری زندگیمو نگه دارم

استارتر من جای شما بودم بچه دارنمیشدم دگ مهمتر از هنه حنبه روحی روانی قضیه هست شما از اسم باردا ...

ممنون از وقتی که برام گذاشتی.........مرسی دوستم.........بهترین راه سیاسته........تا خودش بهاین نتیجه برسه که بچه دار نمیشم........هرچند ازم خواسته تمام تلاشمو بکنم...ولی من واقعا نمیتونم با خودم کنار بیام.......

بچه مزه میده ؟ به صرف مزه بچه ، باردار نشید ، باید مزه ی هزینه هاشو از خودگذشتگی هاشو هم دوست داشته باشید هر دو تاتون ، پول پوشک ، پستونک و..... 

شاید یه وقت لنگ پول بچه باشید ‌، از خودگذشتگی دخترتون رو هم در نظر بگیرید ، نوع تربیتش و نگاهش به مسائل . دائما یکسان نیست حال دوران ، فکر همه چیز و کنید ، امروز با دیروز فرق داره چه برسه چندیال آینده 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

اینقدر تو گوشم خوندن که مدیون میشی و بهونه دست مرد نده دچار عذاب وجدان شده بودم..........ممنون از همه شما دوستانی که واقعا بیطرفانه و در کمال معرفت و درک بالایی که دارین کمکم کردین..........حرفاتون خیلی کمکم کرد.........

بچه مزه میده ؟ به صرف مزه بچه ، باردار نشید ، باید مزه ی هزینه هاشو از خودگذشتگی هاشو هم دوست داشته ...

بله بچه را برای دل  خودش میخواد.دختر و پسرش فرقی نداره فقط بچه میخواد که باهاش بازی کنه....بادخترم که بازی نکرد........الان هم که بزرگ شده خیلی براش وقت نمیزاره.......همه کارهاش با منه..........تازه بعداز نه سال امسال صبح ها میبردش مدرسه.......اونم به دلیل شرایط زندگیمون مجبوره

ممنون از وقتی که برام گذاشتی.........مرسی دوستم.........بهترین راه سیاسته........تا خودش بهاین نتیجه ...

خواهش میکنم خانووووووم

ما خانوما وقتی مادر میشیم خودمون رو فراموش میکنیم 

انگار ک دگ خودمون دور از جون آدم نیستیم 

وقف بچه میشیم

باید یکم ب خودمون فک کنیم

شما اگ الان بچه بیاری حدود 40 سالتون هست دگ؟

وقتی بشی 50 ساله تازه بچا 10 سالشه و ی مادر پرشور و انرژی میخاد ک پا ب پاش بیاد 

....

من خودم با تک فرزندی موافقم

عشقای قبل از تو سوء تفاهم بود
2706