2737
2739
عنوان

هر کس میخواد نی نی دار بشه بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 66655 بازدید | 6700 پست
انشالله مامان بعديه اين چله شما باشيد ولى بگم سه تا فرشته باهم عاصى ميشينا😄 من مطمئنم انشالله يه ه ...

ان شاءالله 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
انشاالله خدا از دهن گلت بشنوه   عزیزم انشاالله هممون, عاقا من میخوام عاصی بشم    

اميدوارم كه عاصي بشي الهي آمين😁😁 نخواستي يكيشو رد كن به من خوب ازش نگهداري ميكنم خيالت راحت 😁😁

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ماه پيش همين مشكلشو داشتم كل شكمم اب اورد از امپولو داروا سه روز بسترى شدم تا تونستن از بريچ شدن ...

عزیزم یکم به بدنت استراحت بده, انشاالله که خدا معجزش و نشون میده و طبیعی باردار میشی, به خدا من چند نفری دیدم که چند وقت بیخیال درمان شدن یهو باردار شدن, یکیشون دو قلو خدابهش داد یه پسر یه دختر, یکیشونم به چشم دیدم از هم محلی هامونه میرفت بیمارستان صارم که دیگه به شوهرش گفته بودن دست خانومت و بگیر برو دیگه هزینه نکن اونام کل پرونده رو پاره کرده بودن و به دکتر صارم گفته بودن دکتر ما خداست میرن خونه و 

همون سال خدا یه پسر بهشون داد و دقیقان دو سال بعد دخترش به دنیا اومد, خانومه میگفت همونجا که از دکتر و همه جا ناامید شدیم, دلمون شکست و فقط توکل به خدا کردیم, حالا جالبیه کارو ببین اینا به یدونه هم راضی بودن خدا حنسشونم جور کرد, بنده خداها دیگه سنشونم داشت میرفت  بالا

خدایی که از همه مهربونتری از همه تواناتری, شکرت سه تا فرشته هامو فرستادی تو دلم, من به معجزه تو ایمان دارم شکرت معجزتو نشونم دادی وعدتو برام عملی کردی  (وَ قالَ رَبُّکمُ ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَکمْ)خدایا شکرت که لحظه شیربن درآغوش گرفتن و شیردادن به نوزادهایمان را روزی من و خواهرانم قرار میدی,  پسرگلم الان که تو دلمی از همونجا از خدا بخواه چشیدن طعم ناب این روازهامو قسمت همه منتظرا کنه, دعا کن خدا دوسه تا دیگه آجی داداشی سریع بعد از تو بفرسته تو دلم خونمون شلوغ تر شه  بعد از این همه انتظار حقمه 
اميدوارم كه عاصي بشي الهي آمين😁😁 نخواستي يكيشو رد كن به من خوب ازش نگهداري ميكنم خيالت راحت 😁😁

چرا من بدم انشاالله خدا به خودت سه تا بده بعد بیای تاپیک بزنی کمک راهکار ساکت کردن سه تا وروووجک

خدایی که از همه مهربونتری از همه تواناتری, شکرت سه تا فرشته هامو فرستادی تو دلم, من به معجزه تو ایمان دارم شکرت معجزتو نشونم دادی وعدتو برام عملی کردی  (وَ قالَ رَبُّکمُ ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَکمْ)خدایا شکرت که لحظه شیربن درآغوش گرفتن و شیردادن به نوزادهایمان را روزی من و خواهرانم قرار میدی,  پسرگلم الان که تو دلمی از همونجا از خدا بخواه چشیدن طعم ناب این روازهامو قسمت همه منتظرا کنه, دعا کن خدا دوسه تا دیگه آجی داداشی سریع بعد از تو بفرسته تو دلم خونمون شلوغ تر شه  بعد از این همه انتظار حقمه 
2731
عزيز دلم😔 تمام احساستو درك ميكنم منم الان داشتم تو تاپيكا ميچرخيدم يهو عكس بى بى چك اومد رفتم ديدم ...

انشاالله خدا به دختر گلت دو سه تا آجی داداشی بده, الهی آمین

عزیزم یکم به بدنت استراحت بده, انشاالله که خدا معجزش و نشون میده و طبیعی باردار میشی, به خدا من چند ...

ممنون عزيزم💖

بله دقيقا همينطور سر اولى هم دلم شكست تا خدا داد

بايد همش زجر بكشيم و اه و ناله كنيم نميشه مث بقيه با اولين اقدام؟!!

اين چه كاريه اخه😐😂

ممنونم مهربون💖 انشالله به هممون...

دختر گلت چند سالشه

2738
ممنون عزيزم💖 بله دقيقا همينطور سر اولى هم دلم شكست تا خدا داد بايد همش زجر بكشيم و اه و ناله كنيم ...

آره والا دور و بر من که همه ناخواسته بار دار میشن!!!   

عزيز دلم😔 تمام احساستو درك ميكنم منم الان داشتم تو تاپيكا ميچرخيدم يهو عكس بى بى چك اومد رفتم ديدم ...

مرسی عزیز دلم که دعام کردی 

چقد خوبه دوستای خوبی دارم که درکم می‌کنن و میفهمن چی میگم 

امیدوارم به زودی یه داداشی یا یه ابجی ناز خدا بده به دخترت 

خدا دخترت رو برات نگهداره و دلشو رو شاد کنه 

خدا جونم هزاران بار شکرگزارم بابت معجزت لطفا سالم بذارش تو بغلم  الهم صلی علی محمد و ال محمد
همه حرفات حقه عزیزم, منم حدود هفت ساله همه این لحظه هارو حس کردم با تمام وجودم درکت میکنم, حتی گاهی ...

سونیا ی عزیزم باورت میشه بعضی وقتا که تو‌خونم بالشت میزارم تو لباسم و‌ادای باردارارو در میارم با نی نی نداشتم ساعتها حرف میزنم حتی بعضی وقتا از شیطنتاش شاکی میشم 

به خدا احساس می‌کنم دارم دیونه میشم 

خدا جونم هزاران بار شکرگزارم بابت معجزت لطفا سالم بذارش تو بغلم  الهم صلی علی محمد و ال محمد
عزيزم خوب كاري ميكني حرفاتو ميگي ماهمه همديگرو درك ميكنيم به خدا حسي كه تو داري هممون داريم حسادت ني ...

وای گلفام عزیزم انشاالله هرچی میخوای خدا بهت بده خیلی حرفات خوبه 

من خیلی سعی می‌کنم بیخیال بشم ولی نمیشه نمی‌تونم 

حرفت خیلی درسته باور کن من تو این پنج سال اصلا زندگی نکردم فقط گریه اونم شبا تو تاریکی وقتی همسرم خوابه بی صدا که نکنه بیدار بشه 

من خیلیا سر همین ناباروری عذابم دادن که حرفای اونا نمیزاره بیخیال شم‌ زن داداشم که تازه باردار شده بود یه روز اومد گفت امروز پارک بودم خیلی غصه خوردم اخه یه پیرزن اومده کنارم گفته من خیلی بدبختم من خیلی بیکسم اخه من بچه دار نشدم 

یا یه بار جاریم گفت تو چرا باید این وضعیت رو تحمل کنی منظورش این بود مقدمه بچه دار نمیشم طلاق بگیرم 

گلفام عزیزم سوینام جانم وخستارا ۷۰ گلم  ‌امشب که دلم خیلی شکسته از خدا میخوام خدا خیلی خیلی زود و تو همین چهل روز دلتونو شاد کنه دل منم شاد کنه 

الهم صلی علی محمد و ال محمد 

سونیا ی عزیزم باورت میشه بعضی وقتا که تو‌خونم بالشت میزارم تو لباسم و‌ادای باردارارو در میارم با نی ...

خیلی کار خوبی میکنی, من خودم لباس بارداری و چندتا تیکه کفش و لباس و جوراب بچگونه هم دارم, اصلانم دیونه نیستیم, مطمعنان واقعی میشه

2706