2737
2739
عنوان

هر کس میخواد نی نی دار بشه بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 66655 بازدید | 6700 پست
گلفام عزیزم سوینام جانم وخستارا ۷۰ گلم  ‌امشب که دلم خیلی شکسته از خدا میخوام خدا خیلی خیل ...

خدا میخره این دل شکستته و عزیزیم 

آمین

خدایی که از همه مهربونتری از همه تواناتری, شکرت سه تا فرشته هامو فرستادی تو دلم, من به معجزه تو ایمان دارم شکرت معجزتو نشونم دادی وعدتو برام عملی کردی  (وَ قالَ رَبُّکمُ ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَکمْ)خدایا شکرت که لحظه شیربن درآغوش گرفتن و شیردادن به نوزادهایمان را روزی من و خواهرانم قرار میدی,  پسرگلم الان که تو دلمی از همونجا از خدا بخواه چشیدن طعم ناب این روازهامو قسمت همه منتظرا کنه, دعا کن خدا دوسه تا دیگه آجی داداشی سریع بعد از تو بفرسته تو دلم خونمون شلوغ تر شه  بعد از این همه انتظار حقمه 
خیلی کار خوبی میکنی, من خودم لباس بارداری و چندتا تیکه کفش و لباس و جوراب بچگونه هم دارم, اصلانم دیو ...

انشاالله که واقعی بشه 

امیدوارم کردی عزیزم فک می‌کردم دیونه شدم 

منم کلی اسباب بازی هم خریدم بعضی وقتا نی نی نداشتم رو واسه بهم ریختگی اسباب بازی هاش دعوا هم می‌کنم     

خدا جونم هزاران بار شکرگزارم بابت معجزت لطفا سالم بذارش تو بغلم  الهم صلی علی محمد و ال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی کار خوبی میکنی, من خودم لباس بارداری و چندتا تیکه کفش و لباس و جوراب بچگونه هم دارم, اصلانم دیو ...

دیشب تو همین حال و احوال بودم یه کوسن زیر لباسم بود همسرم یهو اومد خونه فک کردم الان میگه چرا دیونه شدی ولی خوشش اومد چشاشم پر شده بود از اشک 

خدا جونم هزاران بار شکرگزارم بابت معجزت لطفا سالم بذارش تو بغلم  الهم صلی علی محمد و ال محمد
راستی با این اوصافی که من گفتم با نی نی نداشتم حرف میزنم آیا من دیوانم ؟؟؟؟؟    

نه عزیزم ما یه مشت دکتریم دور هم جمع شدیم 

خخ, همین که این و میگی دیونه ای 

دیوانه همه اونایی که تو کتاباشونم نوشتن رمز موفقیتشون همین تصویرسازی ها و همین تلقین ها یا به قول تو دیونه بازی ها بوده, یه چیزی بگم, من زندگی با شوهرم و تصویر سازی میکرم, آخه ما سخت به هم رسیدیم, من برای خودم تو خلوتم فکر میکردم مثلان با مادرشوهرم چجوریم با عمه هاش فک و فامیلا, یا مثلان خودش میادخونه من و بوس وووو بوووووووق  همون شد, انقدم با مامانش و عمه هاش خوبم, یکم اولش یه سری ها سوسه اومدن میونمون بد بود اما تصویر سازیه کار خودش و کرد, اما راجع به نی نی اونقد قوی نمیتونم تجسم کنم, آخه من شوهرم و خانوادش  و میشناختم اما الان چجوری بچه ای که تا حالا ندیدم و حس کنم  

خدایی که از همه مهربونتری از همه تواناتری, شکرت سه تا فرشته هامو فرستادی تو دلم, من به معجزه تو ایمان دارم شکرت معجزتو نشونم دادی وعدتو برام عملی کردی  (وَ قالَ رَبُّکمُ ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَکمْ)خدایا شکرت که لحظه شیربن درآغوش گرفتن و شیردادن به نوزادهایمان را روزی من و خواهرانم قرار میدی,  پسرگلم الان که تو دلمی از همونجا از خدا بخواه چشیدن طعم ناب این روازهامو قسمت همه منتظرا کنه, دعا کن خدا دوسه تا دیگه آجی داداشی سریع بعد از تو بفرسته تو دلم خونمون شلوغ تر شه  بعد از این همه انتظار حقمه 
2728
نه عزیزم ما یه مشت دکتریم دور هم جمع شدیم  خخ, همین که این و میگی دیونه ای  دیوانه همه ا ...

آخی عزیزم خوشحال شدم که به همسرت رسیدی امیدوارم عشقتون موندگار باشه و با اومدن نی نی صد چندان بشه 

خوب عزیزم تو‌که با تصویر سازی که در واقع همون قانون جذبه به نتیجه رسیدی یه بار دیگم تلاش کن مطمئنن به خواستت می‌رسی

انشاالله که واقعی بشه  امیدوارم کردی عزیزم فک می‌کردم دیونه شدم  منم کلی اسباب بازی هم خ ...

انقد نگو نی نی نداشتمو بار منفی داره  

آخی عزیزم خوشحال شدم که به همسرت رسیدی امیدوارم عشقتون موندگار باشه و با اومدن نی نی صد چندان بشه&nb ...

خیلی ممنون عزیزم همچنین, دارم سعی میکنم

2740
موفق بشی گلم

شب ب خیر دوستم امیدوارم چند ماه دیگه این ساعت از لگدای نی نی های تو دلت نخوابی

وای چه حس خوبی بهم دادی ممنونم 

شب شمام بخیر امیدوارم مامان سه تا نی نی ناز بشی بهت بگیم مامان سه تفنگدار

چرا من بدم انشاالله خدا به خودت سه تا بده بعد بیای تاپیک بزنی کمک راهکار ساکت کردن سه تا وروووجک

ممنون همون يكيشو بده من راضيم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
وای گلفام عزیزم انشاالله هرچی میخوای خدا بهت بده خیلی حرفات خوبه  من خیلی سعی می‌کنم بیخیال بش ...

ول كن اين حرفارو چي فكر كردي بچه داشته باشي سر پيري تضميني هست پيشت باشن يا تو تنها نباشي من سراغ دارم فاميل بودن چندتا بچه هم داشته زن خوب  هنرمند براي بچه هاش چيا كه نكرد اما اخراي عمرش تنها بود هيچكدوم نبودن ايران نبودن چه فايده فكر كردي كسي كه بچه داره حتما با خيال اسوده پير ميشه نه عزيزم اين حرفا نيست از قديم گفتن عاقبتت بخير بشه عاقبت به خيري به داشتن بچه نيست كه تو از اينده خبر نداري ارزو ميكنم خدا بهت چندتا پشت سرهم بچه بده وقت نكني به كارات برسي بعد قدر الانتو بدوني بگي كاش يكم وقت ازاد داشتم به تفريحم مي رسيدم😁😁 ان شاءالله كه بشه پس قدر اين روزاتو بدون كه قرار وقت نكني سرتو بخاروني خواهرجون به حرفاي بيهوده مردمم توجه نكن كه فقط خودتو ازار ميدي برو تو زندگي اونا ببين ايا واقعا خوشبختن ؟ الان طرف بچه داره غم نداره ديگه؟ هركي بهت چيزي گفت راحت بلندشو جمعشونو ترك كن محترمانه 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
گلفام عزیزم سوینام جانم وخستارا ۷۰ گلم  ‌امشب که دلم خیلی شکسته از خدا میخوام خدا خیلی خیل ...

الهي آمين

2706