2737
2734
عنوان

نحوه برخورد من با خانواده همسر ...

| مشاهده متن کامل بحث + 19988 بازدید | 200 پست
آخی  اگه از من میشنوی حالا که میبینی شوهرت ایقد ازشون ناراحته خودتو بیشتر بهش نزدیک کن بیشتر ب ...

مهم نیست برام هیچی.یاد گرفتم به هیچ کس بیشتر به قولی محبت نکنم حتی همسرم‌.از اول همین بودم بی احترامی نمیکنم حرمت همه رو نگه میدارم وظایفمو انجام میدم.انقد وجودم ارزش داره انقد مایه گذاشتم  که خیلیا باید برا دور نشدن من از خودشون بیشتر محبت کنن .انرژی اضافه ندارم .همیشه من نیستم که باید برا نگه داشتن کسی تلاش کنم.موندی میمونه رفتنیم میره.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
سلام عزیزدلم❤ ب نظر من با هرکس با احترام و محبت برخورد شه دگ به خودش اجازه بی احترامی نمیده.. ما خو ...

سلام خانم 

من این طور فکر نمی کنم به نظره با هر کسی باید در حد و اندازه خودش باهاش برخورد کرد چون اگر بیشتر از شخصیت و ظرفیتش بهش احترام بزاری یا بهش بها بدی فکر می کنه ازش پایین تر ی و تو رو در حد پایین میگیره به هرکس از من میشنوی به اندازه لیاقت و ارزشی که تو زندگیت داره توجه کن نه بیشتر وگر نه خودت صدمه میبنی منم قبل ازدواج مثل تو بودم خیلی ساده فکر میکردم همه چیز محبته ولی محبت فقط واسه کسایی که از جنس خو خون تن بقیه پای سادگی نفهمی میزارن و ازت سواستفاده میکنن من هم فکرم و عوض کردم هم رفتارم رو 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تخفيف ها و حراج هاي جديد براي خانم ها (انواع لباس های زنانه، لوازم آرایشی و بهداشتی و سلامت، کفش زنانه، اکسسوری زنانه - عینک، شال، روسری، ساعت، زیور آلات):

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4424167/کدوم-قشنگه?postId=138353785

2728

تخفيف ها و حراج هاي جديد براي خانم ها (انواع لباس های زنانه، لوازم آرایشی و بهداشتی و سلامت، کفش زنانه، اکسسوری زنانه - عینک، شال، روسری، ساعت، زیور آلات):

عروس ابتدا سعی کنه روحیات خانواده پدر شوهر رو بدست بیاره،فرهنگ معاشرت و ...

پس طبق اون تا جایی که اذیت نمیشه رفتار کنه.

البته وقتی میبینه اذیت میشه ، از ترفند دیگری مثل کمتر رفتن به اونجا و...استفاده کنه.

در هر صورت تعامل داشته باشه ،چون از اون طرفم شاید خودش روحیاتی داشته باشه که برا اونا ناخوشایند باشه ،که اونا هم باید با عروس راه بیایند.

در حالت کلی رعایت ادب واحترام شخصیت خودش را احترام گذاشته ومیتونه الگو برا اونا هم بشه.

2738

رفت و امد کم باشه اما درمورد رفت و امد شوهر دخالت نکنیم  نظر ندیم نظر نپرسیم همیشه  شخص جمع خطاب کنیم  کم حرف باشیم ازشون تعریف کنیم  پیش روشون تقدیر و تشکر کنیم  حرفای کنایه امیزو با لبخند ارام و حق با شماس ومطمعنا از روی دوست داشتن میگید جواب بدیم 

مثلا بگیم  مامانجون میدونم دلتون برامون تنگ شده ماهم سعی میکنیم زود بیایم ببینیمتون 

یا دستوری حرف میزنن بگیم چشم بعدش بگیم کار دیگه ای هست؟تا خودشون خجالت بکشن 

درهر صورت هر حرفی داریم با احترام بگیم  اصلا شوخی نکنیم به شوخیا نخندیم و فقط همیشه متبسم باشیم 

2706