1177
44
عنوان

در جواب چ عجب😕

296 بازدید | 20 پست

سلام بچه ها فک کنین ی جایی رفتین مهمونی صابخونه میگه چ عجب شما چی میگین

ی روز تو تاکسی رانندهه رفت بنزین بزنه با ی راننده ی دیگه دعواش شد😓                                                 یارو ب راننده ی ما گفت😡تو مسافر کشی؟؟؟تو گوه کشی😤                                                                     ما چهارتا هم تو ماشین تا آخرش ب افق خیره بودیم😞😒

بلیط هواپیمات رو ارزون بخر !

کلیک کن متوجه میشی

چه عجب چى؟؟؟

چه عجب ديدتت؟

چه عجب رفتى خونشون؟

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچک رویایی من  دنیا اگر خودش را بکشد نمیتوان , به عشق من به تو شک کند,تمام بودنت را حس می کنم  🤰
1156
چه عجب چى؟؟؟ چه عجب ديدتت؟ چه عجب رفتى خونشون؟

اره مثلا چ عجب کردی اومدی 

ی روز تو تاکسی رانندهه رفت بنزین بزنه با ی راننده ی دیگه دعواش شد😓                                                 یارو ب راننده ی ما گفت😡تو مسافر کشی؟؟؟تو گوه کشی😤                                                                     ما چهارتا هم تو ماشین تا آخرش ب افق خیره بودیم😞😒

من میگم از ما عجبی

اهای خانوم قشنگ امسالو میخام از خدای قشنگ ک تورو به مراد دلت برسونه و سال 98 کنارعشقت باشی😇😇 ...اینکه به عشقت میرسی بهترین لحظه زندگیته ک من تجربه کردم خدایا ممنون ک عشقم شده بابای بچه ام😍😍😍

عجب از شماست یه خبر نمیگیرین😁

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از نزدیک به دوسال درمانهای متفاوت  برای باردار شدنم درست چندماه بعد از منصرف شدنم و با وجود تنبلی تخمدان+وضعیت  نامناسب اسپرم همسرم با جلوگیری طبیعی  ناخواسته باردار شدم😐
1194
منظوری ک ندارن بگوخواهش میکنم

میدونم فقط میخوام ببینم من چی بگم در جواب

میگم مش رجب!والا ...بدم میاد بعضیا فقط بلدن گله کنن....

من ک گله نکردم بلد نیستم در جواب چ عجب چی بگم خواستم بدونم بقیه چی میگن منم همونو بگم

اره مثلا چ عجب کردی اومدی 

كم سعادت بوديم ببينيمتون

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچک رویایی من  دنیا اگر خودش را بکشد نمیتوان , به عشق من به تو شک کند,تمام بودنت را حس می کنم  🤰

مادرشوهرمنم میگه

تازه بعضی وقتا میگه یه مرغی خروسی بیاریم زیر پات ببریم منم میگم زحمت نکشید

بعضی وقتاهم به یجایی اززندگی میرسی که دیگه نه محبت میخای نه توجه همین که کسی باهات کاری نداشته باشه کافیه...
1167
میدونم فقط میخوام ببینم من چی بگم در جواب

مث من باش کلاااا میگم سلامت باشین😂

اگه بزرگترتونه عذرخواهی کن بگو گرفتاریم 

اگه هم سن هستین بگو عجب از ماست شما چرا سر نمیزنین

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ادامه میدم هنوز منو نشناختی....
1178