2733
2734
عنوان

کسی بیداره؟

136 بازدید | 19 پست

سلام

من یه سوال داشتم میشه راهنماییم کنید؟

من کلا مریود نامنظمی دارم یعنی اصلا بدون دارو خیلی دیر به دیر پریود میشم

پریود قبلیم ده اذر بود با دارو

اونوقت امروز که میشد چهارم دی خود به خود پریود شدم یعنی چهار روز زودتر

اصلا فرق میکنه اینبار پریودم

زیر شکمم از چند روز قبل درد و گرفتگی داشت و هنوزم داره در حالیکه من هیچ وقت درد نداشتم

اول فکر کردم ممکنه باردار باشم اما بی بی چک منفی شد

چهار ساله منتظر نی نی ام و اللن همش دارم فکر میکنم نکنه باردار بوده باشم و به خاطر بار سنگینی که بلند کردم سقط شده باشه

اصلا ممکنه یه همچین چیزی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون اخه اضافه وزن دارم و تنبلی تخمدان  وزنم خیلی سخت داره کم میشه

برا وزنت قرص متفورمین بخور.از دکترت بپرس.هم تخمدانو فعال میکنه هم وزن رو کم میکنه.چون نمیذاره قند جذب بدنت شه.توکل بر خدا.برو باشگاه

MSN
2738
موندم چرا شماهادکترنمیرین همه این سوالاروازپزشک بپرسین راحت برای اینکه فکرارومی داشته باشین میگم

عزیزم من تحت درمانم

زیر نظر پزشک

ین اتفاق همین عصری افتاد و چون خیلی فکرمو درگیر کرده خواستم از دوستانی که تجربه بیشتری دارن سوال کنم تا فردا که برای دردم برم دکتر

استرس نداشته باش چیزی نیست اگه برفرضم باشه پس خوبه که بعدچهارسال اتفاق افتادومیتونی دوباره اقدام کنی الانم دردداری شکمتوببند چیزگرم بخور فقط خودتوگرم نگه دارمسکنم بخور

برا وزنت قرص متفورمین بخور.از دکترت بپرس.هم تخمدانو فعال میکنه هم وزن رو کم میکنه.چون نمیذاره قند جذ ...

متفورمین میخورم عزیزم

ورزشم میکنم

اما فایده ای نداشته

باید برم سراغ درمانای قوی تر برای بارداری ولی راستش از طرفی میترسم با اضافه وزن باردار شم

استرس نداشته باش چیزی نیست اگه برفرضم باشه پس خوبه که بعدچهارسال اتفاق افتادومیتونی دوباره اقدام کنی ...

ممنون عزیزم

همین کارو میکنم حتما

اخه خونمونم این مدت سرد بود خیلی

مرسی 

متفورمین میخورم عزیزم ورزشم میکنم اما فایده ای نداشته باید برم سراغ درمانای قوی تر برای بارداری و ...

من ی دوست داشتم اونم بنده خدا بخاطر اضافه وزن نتونست طبیعی باردار شه.والا رفت سراغ درمان وزنشو کم نکرد.پسرش الان دو سالشه.

MSN
ممنون اخه اضافه وزن دارم و تنبلی تخمدان  وزنم خیلی سخت داره کم میشه

عزیزم دوست من ۱۶۰ قدشه ۱۲۰ وزنشه یک ماهو نیم پیش بهم گفت من دیگه ناامید شدم ۶ ساله خبری نیست و طبق معمول گفت چاقم و امکان نداره بتونم لاغر بشم بهش گفتم والا خستم کردی ایشالله حامله بشی از این بدویارا هم باشی هی بالا بیاری بلکه وزنت کم بشه انقدر غصه نخوری یه هفته پیش برام فایل صوتی فرستاد صدای قلب بچش بود خودشم باورش نمیشد جالبه بدونی اصلا هم تهوع نداره 

نا امید نباش البته یکی باید اینو به خودم بگه ولی شما گوش بده 

من ی دوست داشتم اونم بنده خدا بخاطر اضافه وزن نتونست طبیعی باردار شه.والا رفت سراغ درمان وزنشو کم نک ...

عزیزم تهران بودن دوستتون؟دکترشون رو میدونید کی بود؟دکتر من منو به شدت ترسونده با اینکه ما تو فامیلمون خیلیا با وزن زیاد بچه های سالم به دنیا اوردن

2706