2737
2739

یعنی تو این سایت هر چی زن گری گوری حال بهم زن مثل اوناییکه قدیم چادر به کمر میبستن تو کوچه دعوا میکردن یا باقالی پاک میکردن فقط غیبت میکردن پره. واقعا خجالت نمیکشید شماهاییکه انقدر وقیح و بی ادب راجع به مادر کسی حرف میزنید که پسرشو داده دست شماها. حتما مهریه و حقوق برابر با این تربیتتون هم میخواین. یعنی بی فرهنگ تر و لا ابالی تر از این مدل زنها ندیدم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان  ولی شوهرم به مامانم نمیگه مامان  😒

چی صدامیکنه پس! 

نگو بافامیل صدامیزنه🤪

من اوایل شوهرم اینطوربود اینقدر منو خواهربرادرام بهش میخندیدیم😂

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
2731
کلا از فامیل افتادی بیرررووون ها😢

بی لیاقت بودن خاک تو سرشون هفت سالع عروسی کردم ولی هنوز پسر خالم و پسر عموم میبیننم حرص میخورن تو فیلمم قیافه دوتاشون پکره یه زمان رقیب عشقی بودن ولی تو عروسیم دوتاشون دپرس بودن😅

2740
یعنی تو این سایت هر چی زن گری گوری حال بهم زن مثل اوناییکه قدیم چادر به کمر میبستن تو کوچه دعوا میکر ...

اگه اونام مثل ی مادر واقعی با ماهایی ک عروسشونیم رفتار میکردن ماهام اندازه مادر واقعی دوستشون داشتیم وقتی زخم زبون میزنن وقتی پسرشون و پر میکنن وقتی چشم ندارن ببینن پسرشون ب زنش اهمیت میده احترام می ذاره همین کلمات لایقشونه

نی نیم بدنیا اومد😍 خداروهزارمرتبه شکر. برا سلامتیش میشه صلوات بفرستین؟
سلام خانومی. من زیر نظر متخصص کم میکنم. چون تو سه سال دو بار بارداری و زایمان داشتم نمیخواستم با رژی ...

موفق باشی عزیزم منم خیلی دوست دارم لاغر بشم 😥😢

چه استراحت خوبیست در جوار خودم،خودم برای خودم با خودم کنار خودم  
2706