2752
2734
من‌یه زمان قرار بود عروس خالم بشم خالم خیلی سلیتس اگه عروسش میشدم الان یدونه مو تو کلم نبود البته ار ...

کلا از فامیل افتادی بیرررووون ها😢

چه استراحت خوبیست در جوار خودم،خودم برای خودم با خودم کنار خودم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان ثریا

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2731
من خیلی بد جنسم 😂😂😂😂  بستگی به موقعیت داره  اگه کارم گیر باشه یا بخوام ولش بزنم. &nb ...

خخخخخ مادرش تو روحت 😅😅😅😅 همون خخخخ فک کن ب شوهرت بگی همون حرصمو در آورده بگه کی هی بگی همون اخ دلم 😂😂😂😂😂😂

نی نیم بدنیا اومد😍 خداروهزارمرتبه شکر. برا سلامتیش میشه صلوات بفرستین؟
سلام بانو ایول خوب لاغر می‌کنی چجوری ؟!

سلام خانومی. من زیر نظر متخصص کم میکنم. چون تو سه سال دو بار بارداری و زایمان داشتم نمیخواستم با رژیم فشرده به بدنم اسیب بزنم. به همین خاطر هرماه میرم پیش متخصص و زیر نظر اون رژیم میگیرم . البته یه ماهه که کم نکردم😟😟😟😟😟😟😟

❤👬❤

مادرشوهر من خیلی اصرار داره نوه هاش بهش بگن مامانجون ولی هیچ کدوم نمیگن همه بهش میگن عزیز اونم حرص میخوره مگه من چندسالم میگید عزیز پسرم به مامان من میگه مامانا اون حرص میخوره🤣

2706