2752
2734
عنوان

ایده برای خبر دادان بارداری به خانواده همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1165 بازدید | 68 پست
بچه ها من هیچ وقت دست خالی نمیرم خونه مادر شوهرم خیلی وقتا شیرینی، بستنی، کیک یزدی . شکلات ، میوه و ...

ایندفعه دست خالی برو بگو نوه تون اوردم 😃😃☺☺

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
من اینکارو کنم میگن بهم سبک  میگن حرمت نگه نداشتی واسمون خجالت نکشیدی  خیلی قدیمیه طرز ف ...

خانواده همسر من جوون و امروزی هستن

پدر شوهر مادر شوهرمم جوونن

خوار شوهر برادر شوهرامم همه تو ۶ سال اخیر ازدواج کردن جوونن و بچه ندارن

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

😂😂😂😂چرا هر چی میشه فکر میکنن حامله ایم 

برا من همه فکر میکنن مشکل داریم که باردار نمیشم. خبر ندارن حتی اقدام هم نکرده بودم. مادرشوهرم چند بار اومد فضولی کنه که دیگه داره دیر میشه و باید بچه بیارین و .... شوهرم بد زد تو پرش گفت اول اینکه این موضوع کاملا شخصیه و من و زنم باید تصمیم بگیریم برا این قضیه نه کس دیگه ای بعدم پسرت مشکل داره و تا 5 سال دیگه بچه دار نمیشه، برو دست خدا و دیگه دنبالش رو نگیر. مادرشوهرمم حرص میخورد میگفت من مطمئنم تو مشکل نداری چرا دروغ میگی. شوهرمم محل نمیزاشت. دست بر قضا با همون ماه اول اقدام باردار شدم. شوهرم میگه وقتی به همه گفتیم بارداری بهشون میگم با همون بار اول اقدام باردار شد. احتمال میدم زیاد پشت سرم حرف میزنن که شوهرم تصمیم داره همچین چیزی بگه

آخ پاشو کباب تابه ای درست کن

اصلا توان تکون خوردن ندارم. برا ناهارمم هر از چند روزه یه بار درست میکنم که نخوام رو پا وایسم. هیچ مشکلی ندارم نه ویار نه حالت تهوع ولی به شدت دلم درد میکنه و انرژیم رو میگیره این درد. حالا با شوهرم میگم یه فکری کنه😆خدا عمرش بده

خانواده همسر من جوون و امروزی هستن پدر شوهر مادر شوهرمم جوونن خوار شوهر برادر شوهرامم همه تو ...

برا من خیلی شورشو دراوردن تا شوهرم بهم میخواد محبت کنه چپ نگاش میکنن خسته شذم

شاید براتون عجیب باشه

بر خلاف جو نی نی سایته

ولی من فامیل همسر خوبی دارم

بی مشکل نیستم بلاخره اختلاف نظر و عقیده است

اما کلیتش راضیم

تنها مشکلم باهاشون اینه که سر عروسیمون کمک خرج نبودن و کادوهامم فقط اونایی که خیلی معلوم بود دادن، یعنی نصف پولالو پیچیوند مادر شوهرم

بجز این مسئله مالی، مشکل دیگه ای ندارم باهاشون

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
اصلا توان تکون خوردن ندارم. برا ناهارمم هر از چند روزه یه بار درست میکنم که نخوام رو پا وایسم. هیچ م ...

من از وقتی باردار شدم سحر خیز تر و سر حال تر شدم

فعلن علائمی از بارداری ندارم جز ترشحات بی رنگ

من از وقتی باردار شدم سحر خیز تر و سر حال تر شدم فعلن علائمی از بارداری ندارم جز ترشحات بی رنگ

خوش به حالت. من که از یه هفته قبل از اینکه بفهمم باردارم مثل خرس خوابم شروع شد. شب ساعت 12 میخوابم تا صبح ساعت 10 یا 11. البته در طول شب چندبار بیدار میشم و میرم دستشویی برا همین خیلی بد خواب میشم. ظهر ساعت 4 میخوابم تا 6 یا 7 . بازم ساعت 9 شب در حال چرت زدنم و به شوهرم التماس میکنم بریم بخوابیم تا ساعت 12 راضی میشه بخوابیم

خوش به حالت. من که از یه هفته قبل از اینکه بفهمم باردارم مثل خرس خ ابم شروع شد. شب ساعت 12 میخوابم ت ...

ایشالا زودتر بهتر بشی عزیزم

من یه جفت جوراب نی نی گرفتم كه خعععععلی ناز بودن 

گذاشتم تو یه جعبه قلبی و توش شكلات ریختم 

خونه مادرشوهر رفتنی گفتم یه دیقه بیا اتاق 

دادم دستش گفتم تقدیم به شما 😂 ازش هم فیلم گرفتم 

یعنی جعبه رو باز كرد و یه لحظه مات موند بعد چنان جیغی زد و بغلم كرد كه پدرشوهر گف چیییشد 😂😂

از شكلاتام خورد 😍

خدایا...همه رو خوشحال كن...منم خوشحال..

من ایشالله بعد ۱۲ هفته میگم

ی حعبه شیرینی میخریم میبریم 

همسرم میگه نوه جدید تو راهه

البته بلردار نیستما

این تو ذهنمه😄

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
قراره نگه تا یه جوری خاطره انگیز بهشون بگیم اولین نوشونه

یعنی اینقدر همسرت دهنش قرصه؟!

من دو روز پریودم عقب افتاده بود میخواست به مادرش بگه، تست بارداری که مثبت شد میگفت حالا زنگ بزنم بگم😕 گفتم نه زشته تو بگی، تا اینکه فرداش مامانم اومد خونه‌ام مادر شوهرم هم اومد سر بزنه ، به مامانم گفتم به مادرشوهرم بگه ، البته این سر زدن مادرشوهرم یکم مشکوک بود 😂 فکر میکنم طاقت نیاورده بوده همسرم😉

ازمایش غربالگریم رو که دادم اگر همه چی خوب بود بهشون میگم. یه جعبه شیرینی میخریم و زمانی که همشون هس ...

واووووو تاااون موقع میخوای نگی؟ اووووف چطور میتونی چنین چیزی رو نگی من که همون اول بع اجیم و مامان و مادرشوهر م گفتم 

مادرشوهرم گفت اگ دیرتر می گفتی ناراحت میشدم

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍
2706