2733
2734
عنوان

ایده برای خبر دادان بارداری به خانواده همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1155 بازدید | 68 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم اونا خیلی ذوق زده نمیشن  شما عادی بگو برا خودت میگم بعد میای تاپیک میزنی انقدر با ذوق ر ...

دو ساله از ما نی نی میخوان، همیشه میگن، طفلی مادر شوهرم التماس میکنه، برادر بزرگه ۵ ساله جلو تر از ما ازدواج کردن نی نی دار نمیشن هنوز

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
2731
یه خاطره بگم‌براتون من با خواهر شوهرم همسایه بودم وقتی خونه نبودن برگه جریمه ماشینشون رو از پست تحوی ...

وای خیلی خوبببب بود

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
برو بگو قراره بزایم خخخخ

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

من که دراین جمع گذشتم ازهرچه آرزوست دست غم دیگرچه میخواهد از تن تنهای من ؟
یه خاطره بگم‌براتون من با خواهر شوهرم همسایه بودم وقتی خونه نبودن برگه جریمه ماشینشون رو از پست تحوی ...

یه بار ما هم ماشین خریده بودیم ولی چون گرون بود نمیدونستیم میتونیم از پسش بر بیایم یا نه. میخواستیم بریم مسافرت شوهرم گفت شاید تو راه مردیم بزار به یکی بگیم که حداقل این وسط پولایی که دادیم حیف و میل نشه. هیچی خلاصه رفتیم خونه مادرشوهر و شوهرم گفتمامان میخوام یه چی بهت بگم ولی خداوکیلی قسم بخور که به کسی نمیگی. اون موقع مادرشوهرم هنوز ذات کثیفش رو نشون نداده بود. رو کرد به من گفت وای حامله ای؟ الهی شکر . چقدر خوشحالمون کردی. منم خیلی جدی گفتم نه، ماشین خریدیم میخواستیم اگر از مسافرت زنده نیومدیم حواستون باشه که یا تسویه کنید و ماشین رو تحویل بگیرین یا برین پول رو پس بگیرین. یه ضد حال خورد که نگو😆

ببین‌از سونوی قلبت هم‌میتونی فیلم‌بگیری یا اگر صداشو پخش کردن‌صداشو ضبط کنی بفرستی

آره عزیزم ایده خوبیه

اتفاقن خیلی وقتا میریم اونجا دور هم فیلم میبینیم

فکر خوبیه یه کلیپ آماده کنم بزارم همه ببینن

من کباب میخوام😢

آخ پاشو کباب تابه ای درست کن

آره عزیزم ایده خوبیه اتفاقن خیلی وقتا میریم اونجا دور هم فیلم میبینیم فکر خوبیه یه کلیپ آماده کنم ...

من اینکارو کنم میگن بهم سبک 

میگن حرمت نگه نداشتی واسمون خجالت نکشیدی 

خیلی قدیمیه طرز فکرشون

2706