2733
2734
عنوان

ایده برای خبر دادان بارداری به خانواده همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1154 بازدید | 68 پست

منم تا صدای قلبشون نشنیدم به هیچ کس نگفتم بعد صدای قلب یه جعبه شیرینی گرفتیم رفتیم خونه مادر همسرم چون بارداری من طولانی شده بود مادرشوهر و خواهرشوهرام از خوشحالی گریشون گرفته بود دو قلویی هم بعد سونو ان تی گفتم بقیه هم فقط میدونن باردارم

مامان دوقلوها هستم😍😍

من ی فیلم دیدم که داشتن خبر بابا بزرگ و مامان بزرگ شدن رو میدادن

همشون دور میز نشسته بودن و توی گوش مامان و بابا بزرگ هدفون گذاشته بودن 

بعد بابا و مامان یه جمله رو میگفتن البته اروم و اونا باید حدس میزدن

جمله این بود

تو داری بابا بزرگ میشی 😅

بابا بزرگه که فهمید از خوشالی داشت سکته میکرد 😃

برای خوشبختیم صلوات بفرستید  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من اینکارو کنم میگن بهم سبک  میگن حرمت نگه نداشتی واسمون خجالت نکشیدی  خیلی قدیمیه طرز ف ...

به منم همین حرف رو زدن دوستم.😔😔

۸سال پیش به منم گفتن حرمت  نگه نداشت بی احترامی کرد که گفت باردارم.تازه من فقط به برادرشوهرم که از من کوچیکتر و مجرده گفتم داری عمو میشی.نگفتم من حامله ام

گفتم پشت تلفن به اون که داری عمو میشی با اون هم تقریبا میشه گفت رابطم بد نبود. چقدر حرف شنیدم بعدش😭😭

هیچ وقت از یادم نمیره نذاشتن یه خاطره خوب برام بمونه

2731
استاتر بده برات رو کیک بنویسن مامان بزرگ بابا بزرگ  من دارم میام

واسه مامان بابای خودم این کارو کردم

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
من ی فیلم دیدم که داشتن خبر بابا بزرگ و مامان بزرگ شدن رو میدادن همشون دور میز نشسته بودن و توی گوش ...

اینم ایده جالبیه

یه چیزی به ذهنم رسید

ما با خانواده همسرم وقتی دور هم‌جمع میشیم بازی میکنیم 

ورق، پانتومیم و....

حالا میشه پانتومیم بازی کنیم و همسرم با پانتومیم این موضوعو بگه!

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
2738
واووووو تاااون موقع میخوای نگی؟ اووووف چطور میتونی چنین چیزی رو نگی من که همون اول بع اجیم و مامان و ...

اره تا اون موقع نمیخوام بگم. برامم مهم نیست بدشون بیاد یا نه. اونا هیچ حقی توی زندگی من ندارن. با شوهرمم به توافق رسیدیم