1265
1273
عنوان

گیسوام.مامانِ بنیتا بارداره😍😍😍

3029 بازدید | 53 پست

سلام.

همون بنیتایی که داخل ماشین دزدیده شده بودو از گرما فوت کرد چند ماه پیش😭😭

حالا مامانش بارداره..اونم‌دختر❤❤❤

خدایا شکرت🤩

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد پرنسس کوچولوی من 💋هانا💋

به امید خدا این یکی اخر عاقبت بخیر بشه 

امضامو تا آخر بخون خیلی به دردت میخوره                              آزمایش خون خیلی ساده ای وجود داره به نام آزمایش ذخیره تخمدان یا amh . این ازمایش نشون میده چه قد تخمک داری اگه عدد ذخیرت خیلی بالا باشه تنبلی داری و زودتر درمان کن تا درد نازاییو نکشی چون همه تنبلی ها راحت درمان نیستن.اگه عدد کم باشه ،یعنی ذخیره تخمک نداری و داری به یائسگی نزدیک میشی و باید زودتر باردار بشی و اگر مجردی تخمک فریز کنی که بعدا مجبور نشی از زن دیگه تخمک بگیری و کارت به تخمک اهدایی بکشه .جدی بگیرید و انجام بدید چون وقتی علامت یائسگی خودشو بروز بده دیگه تخمک زیادی نمونده و اگرم مونده باشه ممکنه پوچ باشه و همون طور که گفتم همه تنبلی ها راحت درمان نمیشن و بعضی هاشون فقط مجبورن آی وی اف کنن .پس این ازمایشو انجام بدید هزینش حدود دویست هزار تمنه اما هزینه ای وی اف و یا تخمک اهدایی صد برابر این ازمایش هست تو همین سایت کسایی وجود دارن که زیر بیست سال سن دارن و یائسه شدن و یا تنبلی تخمدان دارن و سال ها نازا بودن .

ای جان خوش خبرباشی.کاش عکس هاناجون روبذاری ببینیم😍😘😚

اگه تو🌟 وطن 🌟خودت،شکم چندتا بچه یتیم روسیرکنی ،بهت بگن❤ ناجی❤ خیلی بهترازاینه که بری ❌عربستان ❌شکم عربهارو سیرکنی،بهت بگن♥ حاجی♥   

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1258

وااای خدارو شکر 😍😍😍😍😍

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم شکرررت که بعد 2 سال بهم نی نی دادی..خودت حافظ نینی کوچولوم باش 😍    من با تخمدان پلی کیستیک شدید باردار شدم .. توکلتون بخدا باشه 😍
1274

آخی .انشاالله که دلشون شاد بشه و ارامش بگیرن

چارلی چاپلین در آخرین لحظه های عمرش در پاسخ به گفته کشیش، درباره اینکه امیدوارم خداوند روح شما را قرین رحمت کند ...گفت: " چرا نکند؟ هر چه باشد روح من مال خودش است!
ای جان خوش خبرباشی.کاش عکس هاناجون روبذاری ببینیم😍😘😚

عکس چند تا تاپیک اخرم و بزن ببین..نوشتم عکس ۴ ماهگی هانا❤

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40