2737
2734
عنوان

خیلی دوست دارم بدونم آیاکسی هست که مثل من فکرکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 30 پست
ناراحتی تو و فکرات هیچ سودی برای گشنگان عالم نداره عملته ک شکمشونو سیر میکنه.پس خاهشا بجا فکر کردن ع ...

عزیزم منم اونقدری که ازدستم برمیادسعی میکنم هرطورهست حتی شده یک گره کوچیک ازکارشون بازکنم وبه افرادنیازمندی که خودم میشناسم کمک میکنم حتی گاهی روزاچندپرس غذای گرم توخونه میپزم ومیبرم مناطق ضعیف شهرمون میدم دست بچه هاخیییلی هم خوشحال میشن خیلی وقتاهم خوراکی براشون میبرم .ولی بازهم دلم آروم نمیگیره

بچه ها نگین شما نمیتونین حتی ی تخم مرغ رو ب کسی بدین.؟؟؟!!!!

ی تخم مرغ نیتونه وعده ناهار ی بچه باشه.پس بجاش همه کمک کنن.اونا غصه شمارو نمیخان.اونا چیزیو ک تو دستتونه  ازتون بر میاد میخان.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تونميخاداينقدخودتوعذاب بدي. اونايي كه بايدعذاب بكشن نميكشن دارن پاروميكنن...من خودم زياد تابتونم به فقرا ميرسم وهمين امشبم انار وهندونه خريدم بردم براي يك خانواده فقير كه شب يلدابگيرن وتابتونمم كمك ميكنم امااينقداذيت نميكنم خودمو 

‏‏میخوام یه کتاب بنویسم با موضوع چگونه در زندگي موفق شویم. تموم کارایی که کردم رو بنویسم بگم این کارا رو انجام ندین  
2742

تو خود همین سایت میدونید ممکنه چقدر نیازمند وجود داشته باشه؟ کسایی که حتی به نون شب مهتاجن

از طرفی هم که بعضیا از یلدا ها تولد ها مراسمات با شکوه و پر هزینشون تاپیک و عکس میزارن در این صورت این افراد چه حالی میشن ........

بچه ها نگین شما نمیتونین حتی ی تخم مرغ رو ب کسی بدین.؟؟؟!!!! ی تخم مرغ نیتونه وعده ناهار ی بچه باشه ...

باورکن جایی که درتوانم هست کمک میکنم .مثلاهمین امروزباهمسرم یک خانوم رودیدیم که سه تابچه همراهش بودن کوچیکترینشون یک دخترتقریبا۴ساله بودخدامیدونه کفش نداشت وتواین سرمای هواداشت پابرهنه  راه میرفت تامن بخوام فکری کنم سریع همسرم کفشای دخترم که توماشین بودوتازه خریده بودیم وچندباربیشترنپوشیده بودروبردپاش کرداینقدرخوشحال شده بودبچه که خدامیدونه .همسرم گفت باخودم گفتم شایداگه به مادرش پول بدم قبول نکنه یااگه قبول کنه پول روبرای بچه کفش نخره پس سریع کفش دخترمون بهش داداتفاقاسایزش دقیق اندازش بود

تونميخاداينقدخودتوعذاب بدي. اونايي كه بايدعذاب بكشن نميكشن دارن پاروميكنن...من خودم زياد تابتونم به ...

کاش اوناهم ذره ای وجدان داشته باشن ازدست ماهاغیرازهمین کمک های کوچیک برنمیادولی اونااگه بخوان میتونن خییییلی کارهاانجام بدن😔😔

باورکن جایی که درتوانم هست کمک میکنم .مثلاهمین امروزباهمسرم یک خانوم رودیدیم که سه تابچه همراهش بودن ...

هیچ وقت اون بچه شمارو فراموش نمیکنه بنظر من همچی ادمایی بهترینن.

ان شاالله خدا همیشه بیشتر و بیشتر بهتون بده و همیشه انقد مهربون بمونین.

من در حد عااااالی تا الان کمک نکردم ولی هرچی در توانم باشه حتما کمک میکنم مخصوصا ب خونوادم و کساییک دوروبرمن و میدونم ک نیاز دارن

2738
هیچ وقت اون بچه شمارو فراموش نمیکنه بنظر من همچی ادمایی بهترینن. ان شاالله خدا همیشه بیشتر و بیشتر ...

ممنونم لطف دارین انشالله زندگی شماهم سرشارازخیروبرکت باشه .شماهم بهترین کاررومیکنی همین که حواستون به اطرافیانتون هست بهترین کاررومیکنین

منم مثل شمام

حتی حموم میرم میگم اینهمه آدم آب خوردن ندارن اونوقت باخودم میگم چجوری حموم میکنی وآب رو الکی هدر میدی...

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        
منم اینطوریم حالا آدم به اونایی که جلو چشمشه از دستش برمیاد کاری کنه من فکرم پیش اونایی می‌ره که نمی ...

دقیقامنم همینطورفکرمیکنم .ولی امشب تواین نایپیک فهمیدم که خییییلی ازدوستان مثل من فکرمیکنن وهمین دغدغه رودارن .خداروشکرکه این همه قلب مهربون اطرافمون هست

دقیقامنم همینطورفکرمیکنم .ولی امشب تواین نایپیک فهمیدم که خییییلی ازدوستان مثل من فکرمیکنن وهمین دغد ...

من فکر میکنم بعد میگم کاری از دست من برنمیاد خدا خیلی بزرگ و مهربونه حواسش به همه هست

مامان دوتا دخمل ناز 😍
2706