2737
2734

سلام چندوقتی هست که احساس عذاب وجدان خییییلی زیادی دارم وقتی چیزی میخورم وقتی جایی تفریح میرم مدام به این فکرمیکنم که بااین وضعیت معیشت سخت وفشاری که رومردم هست من الان دارم غذامیخورم وشایدالان خیلیهادرحسرت همین یک لقمه نون باشن😢😢😢البته این روهم قیدکنم که من یک زندگی کارمندی کااااملامعمولی دارم وهییییچ هزینه اضافی یااسرافی توخونه نداریم .ولی یکسره فکرم درگیربچه های گرسنه سراسردنیاهست وحتی اکثراوقات سعی میکنم گرسنگی روبیشترتحمل کنم.چون نمیخواستم کسی فکرکنه میخوام اغراق کنم توحرفام نتونستم تودنیای واقعی ازبقیه بپرسم ولی خیلی دوست دارم بدونم اینجاکه مجازی هست ومهدیگه رونمیشناسیم هم کسی مثل من فکرمیکنه یامن وسواس فکری گرفتم😓😓آخه خیلی عذاب وجدان دارم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز عکس یه پسر بچه دیدم گفتن یه هفته فقط نون خالی خورده بعد از شدت گشنگی خودکشی کرده بود کارش به بیمارستان کشیده😞

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!
2728

ناراحتی تو و فکرات هیچ سودی برای گشنگان عالم نداره عملته ک شکمشونو سیر میکنه.پس خاهشا بجا فکر کردن عمل کن همین.

من ک مثه تو فک نمیکنم.

ولی هرچی از دستم بر بیاد میکنم مخصوصا واسه خونوادم و دوروبریام.

2740

منم دیگه خوشم نمیاد رستوران برم با عذاب میرم اگر مجبور باشم،آجیل شب یلدا رو هم مخالف بودم بگیریم

ولی در این حد که حتی یه لقمه نون نتونین بخورین فمر کنم ی کم وسواسیه،به جاش ماهانه یه مبلغی برای خیریه در تظر لگیرین یا مثلا لقمه درست کنین بدین به نیازمندا تا فکرتون راحت تر بشه

خیلیا این حس رو دارن

شاید کاری از دستت برنیاد ولی روحتو جلا میده لطیف تر و مهربون تر و انسان ترت میکنه

انشالله روزی برسه که هیچ جای دنیا نیازمندی نمونه, خدا حواسش به همه چی هست حکمتی توی همه کاراش هست این شرایطم یه جور امتحانه

امروز عکس یه پسر بچه دیدم گفتن یه هفته فقط نون خالی خورده بعد از شدت گشنگی خودکشی کرده بود کارش به ب ...

آره میگن وقتی بعد ی هفته همین نون خالی رو هم نداشتن بخورن،دست به خودکشی زده،بمیرم براش😭😭