2733
2739
من 2 هفته است شروع کردم حداقل روزی نیم ساعت میزنم پهلو هام خیلی کوچیک شده
بیاین با هم دیگه ادامه بدیم :))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلیییییییی تاثیر داره
دختر دایی منم بعد از دوران شیردهی کلی پهلوهاش آب شد

تن زیب بگیرین عالیه سی دی داره آموزشی
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
آرا جون شوشوی من می زنه
اولش کمر و پهلوش کبود شد
جون اون برجستگیاش خیلی سفته
اگر مرتب و مداوم بزنه اثر داره
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
2740
من بلد نیستم
اراده هم ندارم تعطیله میدونم بخرم دو روز میزنم بعدش باید خاک بخوره

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
من فقط یه دایره 1 سانتی رو پهلوی چپم کبود شد
خیلی اثر داره تو این 2 هفته 2 کیلو لاغر شدم و کلی سایزم تغییر کرده البته ایمیل های دکتر خردمند رو هم میخونم و از راهکاراش استفاده میکنم اما سی دیشو تهیه نکردم
فواید ورزش با هولاهوپ عبارت است از: تقویت و فرم دادن به پایین تنه، دست و ران - افزایش انعطاف بدن - تقویت ماهیچه‌‌های بدن - خارج کردن سموم بدن تقویت سلامت قلب.

اطلاعات بیشتر
اگر شما پای صحبت مربیان باشگاه‌های ورزشی بنشینید، هولاهوپ را راهی سریع برای سوزاندن کالری و خوش‌اندام شدن می‌دانند و بخشی از کلاس‌های ورزش ایروبیک به این کار و ورزش با هولاهوپ اختصاص داده می‌شود. به گزارش ریدرز دایجست، استفاده از حلقه هولاهوپ برای افرادی که می‌خواهند در کمترین زمان نتیجه بهتری به دست بیاورند، بسیار موثر است. این فعالیت بدنی بچه‌مدرسه‌ای‌ها که به ورزش بزرگسالان تبدیل شده است، در تقویت ماهیچه و سوزاندن چربی به‌طور چشم‌گیری موثر است. به گفته یک کارشناس، در عرض دو ماه با انجام این ورزش افراد موفق شده‌اند به میزان دو سایز چربی کم کنند

حلقه کمر لاغری تن زیب.توی بروشورش نوشته هیچوقت از سه بار در روز و هربار 15 دقیقه مداوم بیشتر استفاده نکنید.در زمان بارداری,ناراحتی در ستون فقرات و هر نوع آسیبهای دیگر بدن از حلقه استفاده نکنید.در فاصله یک ساعت قبل و دو ساعت بعد از غذا از تمرین خودداری نمایید.
اوایل استفاده ممکنه احساس ناراحتی داشته باشی که این واکنش طبیعی بدن در برابر تمام تمرینات ورزشی است حتی اگه هفته اول بیشتر از دستورالعمل استفاده کنی ممکنه با کبودی بدن مواجه بشی.میزان استفاده رو باید پله پله زیاد کرد و برای لاغری عجله زیاد نداشته باشی.
پس اگه اصولی ازش استفاده بشه جای هیچ نگرانی نیست.مثل هر وسیله و ورزش دیگه.