2733
2734
عنوان

میخریم😍😍...نمیخریم😷😷

102594 بازدید | 1852 پست

سلام بچه ها

قبلا یه تاپیکی تو نی نی سایت بود که بچه ها میومدن میگفتن از خرید چه چیزایی رضین و چه چیزایی ارزش خرید ندارن و ازش ناراضیم

به نظرم الان که قدرت خرید مردم اومده پایین هم استفاده از تجربیات هم میتونه خیلی مفید باشه

پس بگید از خرید چه چیزایی راضی بودید و از خرید چه چیزایی ناراضی بودید_فرقی هم نداره نوع کالا چه لوازم اشپززخونه چه ارایشی بهداشتی چه خوراکی_

چشم از پنجره بردار..‌.منجی در آینه است☇☇

از بند انداز مارک فیلیپس خیلی راضیم.اصلا نخ پاره نمیکنه.پرزی ترین موها رو هم میگیره

چند تا مارک دیگه امتحان کردم اصلا به این خوبی نبودن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من میخواستم گوشکوب برقی بوش بخرم خیلیییییم واجب بود که همونروز بخرم اما چون پیدا نکردم مجبور شدم پارس خزر بخرم و واقعاااااااا راضیم معرکس قیمتشم خیلی بهتر از مدلای خارجیه

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 
2738

از ضدافتاب بی رنگ راسن spf 30 بینهایت راضیم.اصلا روی پوست چیزی حس نمیشه.خیلی خیلی سبکه.اصلا هم اون رنگ سفید بدی که خیلی ضدافتاب های بی رنگ دارن رو نداره

خلاصه عالیه😍😍

ژل پریل گلد  مخصوص ماشین ظرف شویی  ب اندازه قرص  با کیفیت !

لوسیون بدن اوسرین (خارجی )

مام رکسونا ( صابونی ) 

لباس های نیکو تن پوش ( البته برای آقایون )

صندل های طبی نادر ( گرچه قبلا خیلی با کیفیت تر بود) 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
از بند انداز مارک فیلیپس خیلی راضیم.اصلا نخ پاره نمیکنه.پرزی ترین موها رو هم میگیره چند تا مارک دیگ ...

خوش به حالت من  چندسال پیش مارک جاندلی داشتم خیلی خوب بود 

یک ماه پیش  مارک براون گرفتم  دیروز فنرش در رفت نخش که افتضاح 

بی زحمت برای حاجت دلم صلوات مهمونم کنید      

تو لیست جهاز دختر این چندتا مورد به نظر من بدرد نمیخوره

هوا پز

بخار پز

پلوپز

چرخ گوشت

کلی چیز دیگه هم بود که یادم نیست😁😁

تیکر تولد یک سالگی دختر قشنگم                                            

مایع دستشویی اکتیو عالیه خخخخخخ

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
2706