2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام از همتون عذ رمیخوام بخدا

خلاصه  با چه شور و عشقی و دعواها و نارضایتی های بابام ازدواج  کردن الان یک پسر13ساله و ی دختر4 ساله داره بارها شده بود که میرفتیم خونشون ی بویی میومد راستشو بخواین  شک کرده بودیم ابجیمم دوساله ب شدت بد اخلاقه بخوصوص با بچه های بیچارش پسرش که کوچیک بود ازش میپرسیدم خاله مامانت تو خونه چیکار میکنه میزد زیر گریه سعی میکردم مامانم شون نفهمن

خواهرم خیلی خونه ی مامانم اینا رفت وامد داره خیلی زیاد ماهایم شکمون زیاد شده بود میومد بچه هارو  مینداخت خونه مامانم و میرفت باز برمیگشت شاد و شنگول مامانمم شک کرده بود همش جوش میزد و غصه میخورد

تا اینکه ی روزی که خواهرم خونه ی مامانم بوده همه ام خواب بودن پایه گاز غذا خوری یک کارایی میکرده که بابام میفهمه بیدار میشه و میزنش باز خواهرم انکار میکنه اقام یک هفته خواهرمو تو خونش نگه داشت ولی ابجیم ممیرفت و میومد ب شوهرشم گفته بود اومدیم خونه ی اقوام توی نیشابور یک هفته ی عذاب و گریه بابام و مامانم و دیدن اشک بابای دختر دوست و مهربونم و دیدن وای خدا یک هفته گریه های مامانم داد کشیدنای بابام خلاصه  اینقد انکار کرد  منم بخاطر اینکه بابام غصه نخوره الکی گفتم باهاش رفتم ازمایش دیروز جواب منفی بوده چیزی نیس

حالا بعد از ماها یک نفر به بابام زنگ میزنه میگه دخترت معتاد مصرف میکنه دلم خونه تورو خدا بگین باهاش چیکار کنیمتورو خدا بخاطر بچه هاش راه حل بزارین جلو پام دوست دارم دستشو بگیرم

بخاطر بابام بخاطر مامانم بخاطر بچه هاش ما مشهدیم

همش میگم کار شوهرش بوده ک اینو همپایه ی خودش کنه

2740
تا اینکه ی روزی که خواهرم خونه ی مامانم بوده همه ام خواب بودن پایه گاز غذا خوری یک کارایی میکرده که ...

چ کاربدی کردی عزیزم .حداقل اینجوری میتونستن کمکش کنن

بی همگان به سرشودبی توبه سرنمیشود❤

دلم گرفته میخوام داد بکشم که ای خدا چرا خواهر من بخدا اینقد خوشگله هنوز هرجا میریم مغنعه سرشه همه فک میکنن دانشجویه بارها ازش جلو خودمون خواستگاری کردن

چ غم انگیز😔😔باهاش صحبت کن عزیزم راضیش کن ک ترک کنه

راه دیگ ایی نداری جز اینکار

{یه جاهایی اِشتباه کَردی چون بَرات لازِم بود،یه روزایی اِعتِماد کَردی و ضَربه خوردی🥲🩹چون بایَد دَرس میگِرفتی، یه موقع هایی به رَوابِط سَمّی و نامُناسِب وارِد شُدی و دِلِت شِکَست💔 چون نِیاز به تَجربه داشتی...ولی نَبایَد خودِتو به خاطِرش سَرزنِش کنی😚؛چون تَمامِ اِشتِباهاتِت بَخشی اَز مَراحِل رُشد تو بوده🌱، مَراحِلی که بایَد اَزشون عُبور کُنی🚶‍♀️👣تا شَخصیّتِت رُشد کنه و به کَسی که میخوای وَ واقِعا بایَد باشی تَبدیل بِشی💫🪄.پَس لُطفا خودِتو سَرزنِش نَکُن چون تو با اِشتباهاتِت تَعریف نَمیشی و تَمامِ این مَسیر بَخشی از مَراحِل رُشد و تَکامل توعه تا خودِتو بِشناسی و بِدونی اَز زِندگیت چی میخوای😊...پَس سَخت نَگیر رَفیق🤝،قَدرِ خودت و لَحظاتِ زیبایِ زندِگی رو بِدون و اَزش لِذّت بِبَر...♥️}

عزیزم خواهرتو بیار پیش خودت ترکش بده ببرش کمپ بعد مشاور براش بگیر فقط بتونی پاکش کنی بهش کمک کردی

صداقت هدیه بسیار ارزشمندی است ،انرا از انسانهای کم ارزش انتظار نداشته باشید...