2733
2739
عنوان

نظرتون درمورد خاستگارم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 683 بازدید | 84 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیر همه تو فامیل ضربه زدن؟ صبح یذره از خانوادت ناراحت بشه میگه نمیخوام بچه هام با فامیلت رفت و امد ک ...

ضربه در حد خیلی خیلی ناجور

خیلی زیاد

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
2738

وقتی شمارو اونقدر عاقل نمیدونه که بتونید برای پوششتون خودتون تصمیم بگیرید یعنی گزینه مناسبی نیست !

وقتی راحت حاضره خانواده خودشو کنار بذاره مطمئن باشید فردا روی اقوام شما هم عیب میذاره و نمیذاره رفت آمد کنید !

از نظر من قبول نکن

ايشالا درمان سرطان كشف بشه

امیدوارم یه آدم تنها و منزوی نکنه تورو. هم بهت گیر بده هم نذاره رفت و آمد کنی 

معلومه خیلی شکنندست 

بیمارای اعصاب و روان رو دیوونه خطاب نکنید و تمسخر😔اونا خیلی معصومن خیلی بعضی کاراشون دست خودشون نیس😔بهشون احترام بذارید لطفا لطفا.. 😔🙏همه میگن شفای سرطانیا شفای فلان بیماری کمتر کسی میگه شفای بیمارای اعصاب.... ایقد ب تمسخر نگین فلانی تيمارستان بوده... اینا همش درده... دردیه ک فقط خود بیمارا و خونواده هاشون می‌فهمن ن هیچکی.. درده چون ترد میشن ناخواسته خودشون فاصله میگیرن از بقیه... ب امید روزی ک این قضیه فرهنگ سازی شه و درمان قطعی بیماری های روان پیدا شه... آمین🙏
زبانشون چیزی نیست یکم بگذره یاد میگیری.البت من خودم لرم بنظرم راحتترین زبان زبان ماست 😊😊 لر عو غی ...

عشقم ایشون لر سمت یاسوجه

اخلاقشون چجوریه؟

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .

من خوشم نمیااد راستش از این مدل ادما....و بدتر اینکه گفته از خانوادم ضربه خوردم و فاصله باید بگیریم از کجا معلوم پس فردا شمارو مجبور نکنه از خانوادت فاصله بگیری ؟؟؟کسی که از خانوادش راحت میگذره از شما راحت میگذره ....در مورد گیر دادن هم نظر شخصیم اینه که من اصلا خوشم نمیاد کسی آزادی عمل زن یا مردی رو سلب کنه ...

منم با اين مشكل مواجهم به منم گفته شده كه نميخوام فضاي مجازي بري و بعد ازدواج گردش و ...با دوستات بر ...

بنظر شکاک یا بهتر بگم بدبین میاد و میخواد محدودت کنه عزیزم مواظب انتخابت باش

دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده...
ضربه در حد خیلی خیلی ناجور خیلی زیاد

از زبون اون شنیدی از زبون اطرافیانش ک نشنیدی شاید اغراق میکنه 

بیمارای اعصاب و روان رو دیوونه خطاب نکنید و تمسخر😔اونا خیلی معصومن خیلی بعضی کاراشون دست خودشون نیس😔بهشون احترام بذارید لطفا لطفا.. 😔🙏همه میگن شفای سرطانیا شفای فلان بیماری کمتر کسی میگه شفای بیمارای اعصاب.... ایقد ب تمسخر نگین فلانی تيمارستان بوده... اینا همش درده... دردیه ک فقط خود بیمارا و خونواده هاشون می‌فهمن ن هیچکی.. درده چون ترد میشن ناخواسته خودشون فاصله میگیرن از بقیه... ب امید روزی ک این قضیه فرهنگ سازی شه و درمان قطعی بیماری های روان پیدا شه... آمین🙏
2706