2703
2553
عنوان

نظرتون درمورد خاستگارم؟؟؟

683 بازدید | 84 پست

ازم ۵ سال بزرگتره

کارمند رسمیه

خونه و ماشینم داره

ولی 

من تهرانم و ایشون خانوادشون شهرستانن

اصالتا لر هستن و به سختی میفهمم مادرشون چی میگن

تفاوت فرهنگی داریم تا حدودی

و ایشونم رو حجاب من حساسه و معمولا بهم تذکر میده ک روسری از سرت افتاد(من حین رانندگی) یا مانتو جلو باز نپوش

همین دو مورد اخری من رو میترسونه

سوالی بود بپرسین جواب بدم

(((راستی میگه دوست ندارم هیچکس در اینده از اقوامم باهامون رفت و امد کنن.خیلی از اقوامش ضربه خورده و دوست داره بچه هاش در اینده به دور از اونها بزرگ بشن)))

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

عزیزم بشین صحبت کن بگو تو فرهنگ من روسری و مانتو و ارایشم اینه و برام مهمه 

بعد بگو که من مخالفت ندارم تو با خانوادت رفت امد نکن 

اما من خانوادم دوستدارم و جز اولویت زندگیمن و رفت امد میکنم

خودت دوس نداری؟ مورد آخرش خوبه واسه تو راحت تر میشه در مورد حجابم ببین خودت میتونی باهاش کنار بیای ی ...

در مورد حجاب بهم اهسته تذکر میده

خیلی یواش

خیلی دل نازکه

میگه دوس ندارم ناراحت بشی

منم با اين مشكل مواجهم به منم گفته شده كه نميخوام فضاي مجازي بري و بعد ازدواج گردش و ...با دوستات بري و نميخوام زنم كار كنه....نميدونم منم چيكار كنم😔

اخلاق هاي خوبي هم داره ها ولي اين محدوديت و حساسيتش منو ميترسونه...

من خودم دوست ندارم مثلا بهم بگه فلان مانتو نپوش و این چیزا اگه خودت مشکلی نداری در کل خویه

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

خوبه.. مهم خودشه نه فامیلش... مادرشم ک زیاد نمیبینی.. خیلی خوبه ک متوجه نشی چی میگه.. 

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
عزیزم بشین صحبت کن بگو تو فرهنگ من روسری و مانتو و ارایشم اینه و برام مهمه  بعد بگو که من مخال ...

درنورد رفت ک امد با خانواده من موافقه بشدت

رفت و امد رو دوست داره خیل زیاد

ولی با اقوام خودش نه

2706