2737
2739
عنوان

نظرتون درمورد خاستگارم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 683 بازدید | 84 پست

تفاوت فرهنگي اصلا خوب نيست مثال رسماتونو انجام نميدن و هي ميگن نا رسم نداريم لباسي ميپوشن كه خانواده شما شايد نپسنده رقصاي محلي و لهجه كه متوجه نميشين اولين ضربه رو وقتي ميخوري كه ميبيني برات هيچكار نكردن و تو متوجه نبودي هميشه با همشهري خودت ازدواج كن من خودم اين ضربه رو خوردم

ظاهر زندگي ديگران را با باطن زندگي خودت مقايسه نكن🤗كاش بعضيا به جاي فرزند اوري فرزند پروري را بياموزند😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی خانواده خودش رفت و امد نکنن یا خانواده شما!؟

خانواده خودش

میگه من چند ماه یبار میرم سر میزنم مادرم و میام

ولی اونا نیان

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .

درموزد حجاب باهاش خیلی حرف بزن من باشوهرم سراین موضوع اختلاف داشتیم الانم داریم یعنی منم کلا بی خجاب بودم ولی اون ازم حجاب میخواد الانم هرجا میخایم بریم حال مهمونی چنددست لباس عوض میکنم تا رضایت میده بریم بیرون اخرشم راضی به حجابم نیستا میگه دلم نمیاذ اذیت شدی چنددست عوض کردی وقتی هم میریم جایی میگه بیا بشین پیش خودم فقط

فقط فامیلای خودشو محرم میدونه با عموشو پسرعموهاش میگه اونا محرمن میتونی بی حجاب باشی حلوی شوهرخواهش عمینطور‌ولی بقیه همه نامحرمن

2731

فقط با رفت و آمد و شناخت می‌تونی بفهمی فرد مناسبی هست یا نه. این که به روسری و مانتوت گیر می‌ده ممکنه مشکل جدی باشه و ممکنه با کمی تنش درست بشه. مساله اون یک گیر نیست که چه لحنی هست؟ مساله اینه که گاهی اینجور مردی زن را به کل دارای صلاحیت نمی‌دونه که برای لباس خودش تصمیم بگیره. معمولا هم قضیه به لباس ختم نمی‌شه. 

اینکه گفته نمی‌خوام با اقوامم در ارتباط باشم در ظاهر برای شما مساله‌ای نیست. ولی ممکنه نشانه‌ی یک مشکل جدی باشه. مثلا شاید ایشون کلا ناسازگاری داشته باشه. شاید هم هیچ مشکلی نباشه.  بدون نامزدی یک مدت باهاش آشنا بشو.نمی‌شه با این اطلاعات کم نظر داد.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
تفاوت فرهنگي اصلا خوب نيست مثال رسماتونو انجام نميدن و هي ميگن نا رسم نداريم لباسي ميپوشن كه خانواده ...

اخه خودمم مال یه شهرستانم ولی ساکن تهران

همشهری کجا بود خواهر 

هی

یعنی از تمااام اقوامش ضربه خورده؟ عجیبه یکم

دقیقا خیلی عجیبه 

حتما آدم قوی ای نیس و زیادی حساسه 

حتی اگ راست بگه

بیمارای اعصاب و روان رو دیوونه خطاب نکنید و تمسخر😔اونا خیلی معصومن خیلی بعضی کاراشون دست خودشون نیس😔بهشون احترام بذارید لطفا لطفا.. 😔🙏همه میگن شفای سرطانیا شفای فلان بیماری کمتر کسی میگه شفای بیمارای اعصاب.... ایقد ب تمسخر نگین فلانی تيمارستان بوده... اینا همش درده... دردیه ک فقط خود بیمارا و خونواده هاشون می‌فهمن ن هیچکی.. درده چون ترد میشن ناخواسته خودشون فاصله میگیرن از بقیه... ب امید روزی ک این قضیه فرهنگ سازی شه و درمان قطعی بیماری های روان پیدا شه... آمین🙏
2740

یادمه بابام خواستگار راه نمیداد خونه میگفت یکی دو جلسه خودتون بیرون بربد اول همو ببینید منم همیشششه اون مدلییی ک دوست داشتم میرفتم مانتو ها استین سه رب رنگی کوتاه شال مو دورو برم ریخته ارایش......بابام میگفت اینجوری ک هیچکی نمیگیرتت میگفتم همیمی ک هست میخوام ببینم کی میحواد گیر بده خخخخخ.....الانم شوهرم خدایی اذیت کن نی.....کلا من کسی بهم تدکر بده رو دوست ندارم یعنی داره بهم میگه ک تو نمیفهمی چطور باشی پوششت لباست...

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
فردا روز نمیاد بگه با فامیلهای شما هم رفت وامد نمیکنیم کلا رفت وامد تعطیل ؟

نه

عاشق رفت وامده 

دوست و رفیق داره زیااااد 

و رفت و امد میکنه باهاشون

منم با اين مشكل مواجهم به منم گفته شده كه نميخوام فضاي مجازي بري و بعد ازدواج گردش و ...با دوستات بر ...

این خیلی گیر نیست

با فضای مجازیم کاری نداره

البته منم شاغلم و محیط کارم مختلطه همینم حساسش کردهولی عمرا بگه سرکار نرو

میدونه مخالف شدیدم

حتما مشاور برو و حقایق رو بگو 

ما هیچی نمیدونیم 1رفا با دو جمله شما نمیشه بگی ازدواج کن یا نکن 

شایدم آخرین بختت باشه یا بهتر این گیرت نیاد معلوم نیس

بیمارای اعصاب و روان رو دیوونه خطاب نکنید و تمسخر😔اونا خیلی معصومن خیلی بعضی کاراشون دست خودشون نیس😔بهشون احترام بذارید لطفا لطفا.. 😔🙏همه میگن شفای سرطانیا شفای فلان بیماری کمتر کسی میگه شفای بیمارای اعصاب.... ایقد ب تمسخر نگین فلانی تيمارستان بوده... اینا همش درده... دردیه ک فقط خود بیمارا و خونواده هاشون می‌فهمن ن هیچکی.. درده چون ترد میشن ناخواسته خودشون فاصله میگیرن از بقیه... ب امید روزی ک این قضیه فرهنگ سازی شه و درمان قطعی بیماری های روان پیدا شه... آمین🙏
2706