2737
2734
عنوان

برای اون تاپیک ۲۱۵۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 776 بازدید | 94 پست
گاهی وقتها آدم حتی اگه حرف طرف مقابل رو باور هم نداره میتونه سکوت کنه و طرف رو ناراحت نکنه. شاید نا ...

اتفاقا چون دلسوری کردم میگم من شده تو زندگیم پول نداشتم سوار تاکسی شم 

ولی پول به نت نمیدام گوشیمم واسه قسط فروخته بودم ۱۱۰۰ داشتم 

من راهنمایش کردم نه قصاوت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ی ماه‌هایی هست که واقعا آدم کم میاره،ما دونفریم و نیم ساعت پیش پیامک حقوقمون اومد.ی دوتا قسط رو واریز کردیم و ی تومن هم گذاشتیم واسه دکتر من کنار.الان باید تا آخر دی قطره چکونی حرکت کنیم.همش میگم خدا ب داد بچه دارها برسه.بچه ی چیزی رو میبینه نمیشه گفت نگا نکن نداریم نمی‌تونیم بگیریم.خدا کنه اوضاع اقتصادی همه خوب باشه تا خدای نکرده مردی شرمنده اهل و عیالش نباشه.

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار
الان ارزون ترین بسته ایرنسل ۱روزه ۲تومن به بالاس  بقیه م همینطور  هیچوقت نزار تو دل بچت ...

من دو گیگ میگیرم از 2020 بمدت یکماه میام نی نی سایت شبها ..روزها گاهی 4600تومن

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و السرالمستودع فیها بعدد ما احاط به علمک... کی میشود تا انتقام سیلی زهرا بگیریم...آجرک الله یا صاحب الزمان
چی؟

چی نداره این چه تاپیکیه 

واقعا کی دوس داره فقرشو بیاره جلو چشم همه 

کی دوس داره بقیه بگن آخییییی

واقعا نشده تو زندگیت لنگ 20تومن پول شی 

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!
من دیگه حرفی ندارم نه طرفداری میکنم نه میگم کار شما یا اون اشتباهه خوشحالم شما انقدرررر زرنگی افرین ...

میدونی من مقایسه نکردم ولی ناخودلگاه دلم گرفت 

خواستم بگم بدونه کار عار نیست 

فروشندگی .منشی .کار در منزل . درست کردن وستیل خونگی ..‌هیچکدوم اینا بد نیست

2740
من دیگه حرفی ندارم نه طرفداری میکنم نه میگم کار شما یا اون اشتباهه خوشحالم شما انقدرررر زرنگی افرین ...

من خودم شرایطی داشتم  که هزارتومن نداشتم توخونه . شاید مسخره بیاد و واقعا همین پارسال بود و حتی روی گفتن به کسی رو نداشتم  و از صندوق صدقه خونه خودم برداشتم . قرارنیست ادم  همه چی رو به سخره بگیره

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 
خب این شد حرف؟ دوست نداره خودش چند شیفت کار کنه قرار نیست زنو بچش بخاطر عقاید قجری اون بسوزن و بساز ...

شوهر من از صبح ساعت پنج می ره سر کار تا ساعت شش شب وقتی میاد خسته کوفته بنظرم توان می مونه یه شیفت دیگه کار کنه،،حقوق شم  سه تومن بیشتر نیست،هنوز بچه م نداریم ولی داریم قسط میدیم،،من هر بار می رم میوه فروشی دوسه قلم میوه برمی دارم میشه هفتاد،نفس ت از جای گرم میاد بالا،،بعدش م تو شهر ما همین کارو شوهرم با اینکه مدارک فوق لیسانس زبان خارجه داشته به زور پیدا کرده،،خواهر خودم دکتری ریاضی محض داره ولی کار نیست،،پس الکی قضاوت نکن

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  

من سر کار میرم

شوهرمم سر کار میره

نصف بیشتر حقوقمون میره برای قسط

الان هم تا آخر ماه در وضعیتی شبیه وضعیت اون خانم هستم که اگه یارانه نمیرسید تا آخر ماه با ۲ تا بچه باید با ۳۰ هزار تومان زندگی میکردیم

اتفاقا حکایته این خانوم مثله حکایته زنداداشه منه

داداشم بیکاره

قسط دارن بدن

یخچالشون خالیه

بچه شون کلاس سومه ابتداییه  

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و السرالمستودع فیها بعدد ما احاط به علمک... کی میشود تا انتقام سیلی زهرا بگیریم...آجرک الله یا صاحب الزمان
میدونی من مقایسه نکردم ولی ناخودلگاه دلم گرفت  خواستم بگم بدونه کار عار نیست  فروشندگی . ...

منو ببخش دوست عزیزم ولی از تاپیک حس دلسوزی نکردم حس دیگه ای کردم ...... 

یه کم مهربون باش هستی بیشترش کن

خدا مرا به اسم کوچک میشناسد. Meow𓃠
2706