2733
2734
عنوان

برای اون تاپیک ۲۱۵۰۰

776 بازدید | 94 پست

وضع مالی ما خیلی خوب نیست پولدارم نیس اینارو گفتم قبلش که در جریان باشید

قضاوت نمیکنم ولی ۲۱تومن پولی نیس و هنسرتون ننداخته دور واسه دخترت بستنی خریده 

اگه وضع مالیتون در این حد بده بهتر نیست خودتونو تکون بدیم منظورم همه خانومای که در این حد مشکل مالی دارن 

هیچ کاری عار  نیست 

من ی مدت دیدم به شوهرم خیلی فشار میاد رفتم منشی مطب شدم ی مدتم فروشنده مغاره  حقوق کمه ولی واسه ی خوراکی که حق بچمه انقد غصه نمیخورم 

یا حداقل انقد وضع مالیتون بد بچه نیارید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اونجا قفل بود خانومایی که تو تاپیک ازم پرسیدید شغل اینترنتی چیه؟همسرمن خودش طراح سایته و خوراکش اینترنت و سایت و... بعد از زادواج چند تا چیز یادم داده برای مدیر عامل خودش کارشو تبلیغ میکنم هرماه حقوق میگیرم

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      
2738
انشاالله خدا به همه زندگیا برکت بده.اما بعضیام دیگه خیلی گنده میکنن واسه پربازدید شدن.خدا ببخشه اگه ...

موافقم کسیکه انقدر نداره نت و گوشی رو بذاره کنار یکاری بکنه

من در كنار تو به هدفم ميرسم💪🏻

از قضاوت و تعیین تکلیف کردن برای زندگی دیگران متنفرم

دوست عزیزم میتونستی پیام خصوصی بهش بدی و پیشنهاد کار بدی

گاهی ادم تو موقعیتی میافته که دنبال اینه 500 تا تکتومنی پیدا کنه رو هم بزاره و نیاز داره

شاید فقط برای دردو دل اومده بود

شاید دختر کوچیک داره نمیتونه بره منشی مطب بشه 

و هزاران شاید دیگه

الان اگه تاپیکتو ببینه دلش بشکنه حق داره

دوست گلم خودت زود برو بترکونش ممنونم 

خدا مرا به اسم کوچک میشناسد. Meow𓃠

دقیقا

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

نمیخام بگم ایشون دروع میگه ولی دوستان حواستون باشه بعضیا تو این قالب تاپیک میزنن و سوءاستفاده میکنن

مثل اون کاربر ک گفته بود پسرم مریضه و کلی کمکش کردن ولی چن وقت پیشا تاپیک عمل بینی و بوتاکس و ژل لب زده بود و با سرمایه ۲۰۰میلیون میخاس بره خارج از کشور

Lea  
2706