2410
2553
عنوان

برای اون تاپیک ۲۱۵۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 776 بازدید | 94 پست
از قضاوت و تعیین تکلیف کردن برای زندگی دیگران متنفرم دوست عزیزم میتونستی پیام خصوصی بهش بدی و پیشنه ...

حرفت درسته کاملا

چطوری میشه تاپیکو ترکوند

زمستان است دیگر...دل زمین به برف گرم است دل من به تو💕💕💕

شاید شوهرش از اون مردها باشه که دوست نداره زن بیرون کار کنه،،این که نشد حرف،،یکی شوهر خود من میگه دوست ندارم بیرون کار کنی که مردهای نامحرم زیاد ببینند چون بعضی هاشون هیزن،،عزیزم این دلیل نشد وگرنه هیچ زنی دوست نداره خونه نشین باشه،،چون حوصله آدم سرم می ره و کمک خرج م هست،،یکدیگر رو قشنگتر قضاوت کنیم

دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الان ارزون ترین بسته ایرنسل ۱روزه ۲تومن به بالاس 

بقیه م همینطور 

هیچوقت نزار تو دل بچت چیزی بمونه 

من یادمه ی دوست داشتم دورانابتدایی همیشه دست داشت شیر که نیداد مدرسه با کیک بخوره منم خب اونقد پولتووحیبی نداشتم ولی گاهی باهاش نصف میکردم

الانم دوست صمیمه همیشه میریم کافه میگه کیک و شیر میگه همیشه تو مدرسه حسرتشو داشتم ببین ی چیز کوجیکه نزارین تو دل بچه هاتون بمونه

میدونم گرونیه میدونم سخته 

یادمه یبار شوهرم گفت اگه بی پول شم طلاق میگیری گفتم نه خدتمتکار ی خونه میشم  ولی نمیزارم بچم با حسرت بزرگ شه

2720

درسته که قضاوت واقعا کاره سختیه ولی برام فقط و فقط جای سوال داشت که الان هزینه ی نت سر به فلک میکشه واقعا یعنی ۲۰ تومن انقدر به چشمشون زیاد بود؟؟؟الله اعلم😐

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
شاید شوهرش از اون مردها باشه که دوست نداره زن بیرون کار کنه،،این که نشد حرف،،یکی شوهر خود من میگه دو ...

مرد زنش رو تو رفاه بذاره بعد حق داره نخواد کار کنه مردیکه از عهده ی رفاه خانوادش برنیاد دیگه خیلی حرفه زورم بگه

من در كنار تو به هدفم ميرسم💪🏻
شاید شوهرش از اون مردها باشه که دوست نداره زن بیرون کار کنه،،این که نشد حرف،،یکی شوهر خود من میگه دو ...

خب این شد حرف؟

دوست نداره خودش چند شیفت کار کنه قرار نیست زنو بچش بخاطر عقاید قجری اون بسوزن و بسازن 

الان دوره این حرفا گذشته 

2714

گاهی وقتها آدم حتی اگه حرف طرف مقابل رو باور هم نداره میتونه سکوت کنه و طرف رو ناراحت نکنه.

شاید ناراحتی این خانم از این بوده که با مبقی چهل هزار تومن چه جوری تا آخر ماه بکشونه .شاید اون خانم از اینکه شوهرش نتونسته پولشو مدیریت کنه ناراحته .

وشاید اشتباه اون خانم این بوده که تو جایی مثل نی نی سایت خواسته درد کنه . 

اون خانم فقط درد دل کرد راه کار نخواست از کسی 

میشه با دیگران مهربانتر بود.

گاهی دلم هیچ نمیخواد جز گپ ریز ریز با مادرم. هی من حرف بزنم هی او چای تازه دم بریزد ...هی چای ام سرد شود هی دلم گرم... آنجا که چایت سرد میشود و دلت گرم خانه مادر است.  شادی روح پدر و مادرای آسمونی صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد
ما نمیتونیم قضاوتشون کنیم  بچه رو کجا بزارن برن سر کار؟ بعدشم همه این روزا رو داشتن و اون بند ...

خیلی کارا هستن بچه م میشه برد همین فروشندگی یا کار در منزل 

قبلش گفتم قصاوت نمیکنم ولی کسی که در این حد نداره میتونه نت نخره یا حتی گوشیشو بفروشه 

شما بهتره پیشنهاد ندی. 

اولا هرکس اختیار خودشو داره 

دوما 20 تومن پول هست اگر شرایط زندگیتون به تنگنا بخوره هزارتومنم پوله 

بچه هم دوست داشته بیاره 

قرارنیست به هرقیمتی زنا برن منشی و  هرشغل  دم دستی  بخاطر کمبود درامد . بهتره اینجور موقعا اقایون به فکر درامد باشن . 

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 

من دیگه حرفی ندارم نه طرفداری میکنم نه میگم کار شما یا اون اشتباهه

خوشحالم شما انقدرررر زرنگی افرین 

من یکی از پستاشم خوندم مولا نوشته بود بچه بستنی میخواست خوب یه دونه برا اون میگرفت چرا سه تا گرفت 

معلومه همسرش خیلی هم دوسش داره که هر چی برا بچش میگیره برا این خانومم میخره 

الان مسئله اینه ما کاری به راست و دروغش نداریم که کی چجوریه شاید ایشون فقط برای درد و دل اومده بود و اصلا بی دلیل اون پول بهانه بود و از کار همسرش ناراحت بود 

ولی قضاوت و تعیین و تکلیف کردن درست نیست 

قرار نیست نه باری رو دوش کسی بزاریم نه برداریم 

دوست مهربونم انقدر با خودت مقایسه نکن

خدا مرا به اسم کوچک میشناسد. Meow𓃠
خب این شد حرف؟ دوست نداره خودش چند شیفت کار کنه قرار نیست زنو بچش بخاطر عقاید قجری اون بسوزن و بساز ...

شاید چند شفیت کار کنه ولی همش رو بده قسط خونه ماشین من و شما از کجا میدونیم من یه وکیلم و شوهرم پزشکه الان دوسال که کار نمیکنم  وقتم رو گذاستم برا بچم به خواسته شوهرم  شاید تا سه سال دیگه هم کار نکنم   دلم میخاداا ولی بچم در اولویته  

2706