2737
2734
عنوان

برای اون تاپیک ۲۱۵۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 776 بازدید | 94 پست

خب استارتر راست میگه

بجا ناله کردن که پول ندارم و اینطوری مورد هجوم قرار بگیره و مردم براش دلسوزی کنن، بهتره خودش کار کنه، هر کاری که از دستش بر میاد

شوهرش نمیذاره بره سرکار؟ خب تو خونه کار کنه، وام مشاغل خانگی بگیره مثلا قارچ بکار و بفروشه و ...

بعلاوه همه اینا که نجباید دست رو دست گذاشت و باید با تمام وجود حداقل بخاطر بچه ات قوی باشی و نذاری کسی بران دل بسوزونه، کار کار کار + دعا برای رزق و روزی که واقعا برا من و اطرافیان خیلی تاثیرگذار بوده

طول روز سوره( ذاریات،، طلاق،، مزمل،، شرح) به ترتیب

و شب سوره واقعه

همیشه بخونیدیش، خییییلی موثره، همراه با تلاش

بعضیا کار میکنن ولی پولشون برکت نداره، این سوره ها رو با اعتقاد بخونید

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب استارتر راست میگه بجا ناله کردن که پول ندارم و اینطوری مورد هجوم قرار بگیره و مردم براش دلسوزی ک ...

حرفت کاملا درسته عزیزم

حرف استارترم درسته

من از اول گفتم تاپیکشو درست نزده

اولا طرز بیان کلمات خیلی فرق میکنه باهم

دوما خیلی چیزارو میشه به بیان دیگه گفت اگر میخواست عمومی کنه یه تاپیک میزد مثلا دوستایی که نیاز کار خانگی یا ... داریم بیایم دور هم جمع شیم اون دوستمونم تگ میکرد میگفت عزیزم این کارارو میتونی کنی و به یادت بودم

اگر نه میتونست تو پیام خصوصی بهش بگه 

اشکالی نداره استارتر عزیزم این شد تجربه هم برای شما هم برای من منم خیلی چیزا از تاپیکت یاد گرفتم 

خدا مرا به اسم کوچک میشناسد. Meow𓃠
حرفت کاملا درسته عزیزم حرف استارترم درسته من از اول گفتم تاپیکشو درست نزده اولا طرز بیان کلمات خی ...

دمت گردم، پیشنهاد شما عالی بود👌👌👌👌👌

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2731

قضاوت قشنگ نیست عزیزم . 

من دوماه پیش اول ماه خرید خونه کردیم قشنگ احاره و قسط و اینا هم دادیم یهو سوم چهارم ماه بود شوهرم اخراج شد منم شوهرم شیفتی حقوق میگیره . یهو موندیم بدون پول فقط 100تومن تو حسابم بود زد جفتمونم سرما خوردیم جوری حالمون بد شد که شوهرم رو به زور بردم دکتر دارو اینا داد پول نداشتم بگیرم فقط سرم و امپولش رو گرفتیم زد ده تومن موند برامون تا اخر ماه خدا میدونه چه جور گذروندیم . 

خب من بیام تعریف کنم شما بگی خب نت نمیخریدی واسه گوشی یا گوشیت رو میفروختی ؟ یا سرکار میرفتی ؟ من نتم رو اول ماه خریده بودم . گاهی بعضی وقتا این مشکلات تو زندگی ادم پیش میاد که هزارتومنم واقعا هزارتومنه