2737
2734
عنوان

دروغ شوهرم بچه ها بیایید کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 46412 بازدید | 614 پست
پسرزا هم هست هلو جان 

جنسیت رو اسپرم تعیین میکنه :|

چرا اطلاعات کتاب درسی رو هم نمیدونید 😕

من امروز و در همین لحظه به اتفاقات خوب خوشامد می گم و خودم رو برای دریافت فراوانی، نور، برکت و زیبایی سزاوار و شایسته می دونم. من با تمام وجودم باور دارم که اتفاقات مثبت هر روز و هر لحظه و هر کجا و توی هر وضعیتی در انتظارم هستن. حق الهی و طبیعی من اینه که در زیباترین و آرامترین مکان های دنیا زندگی کنم تا بتونم استعدادها و توانایی های درونیم رو آشکار کنم و به ظهور برسونم."" تاپیک اطلاعات قانونی شروط ضمن عقد ویژه مجردها ""  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همیشه به شوهرم میگم این ازت تعریف  میکنه تا ازت کار بکشه ‌. تا اینکه چند وقت پیش متوجه شدم مواقعی که هر دو با هم از در ساختمون میان بیرون شوهرم میرسونتش  . من وقتی فهمیدم خیلی عصبانی شدم و باهاش بحثم شد تا اینکه متوجه شدم دیگه کارهایی که همسرم براش انجام میدرو  به من نمیگه  و هر بار من میگم چرا پسرش انجام نمیده مگه بی کس و کاره  ازش دفاع میکنه و میگه اون هم سن مادر من .طفلی پسرش بی رست و پاست .خلاصه انقدر از شوهر من تعریف و تمجید  کرده بود تا شوهرم فکر کرده بود سوپر منه

2728
اون الان فرشتس نه پیرزن بیوه ی پولدار 😀

پنجاه وپنج سال سن داره که بیوه شده 

هلو به اونی میگن که توی سن بیست تاسی سالگی بیوه شده باشه این جای مادرِ شوهرِ استارتر هس

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2740
چون قانونیه انجام دادی پس لعنت به اونی که قانونیش کرده.بعدم کار زشت زشته حتی اگه به کسی آسیب نزنی و ...

قانونش بد نبود دو طرف هم راضی بودن رابطه بسیار سالم و سلامت چه شرعی چه قانونی 

درخواست دوستی ندید 
پنجاه وپنج سال سن داره که بیوه شده  هلو به اونی میگن که توی سن بیست تاسی سالگی بیوه شده باشه&n ...

55سنی نیست که 

کلا زن بیوه ی پولدار هلو حساب میشه تو هر سنی 😀

نه تو میمانی نه اندوه   
55سنی نیست که  کلا زن بیوه ی پولدار هلو حساب میشه تو هر سنی 😀

جنیفر هم چند ماه دیگه 50 ساله میشه

فک کن بهش بگی پیرزن 😂

من امروز و در همین لحظه به اتفاقات خوب خوشامد می گم و خودم رو برای دریافت فراوانی، نور، برکت و زیبایی سزاوار و شایسته می دونم. من با تمام وجودم باور دارم که اتفاقات مثبت هر روز و هر لحظه و هر کجا و توی هر وضعیتی در انتظارم هستن. حق الهی و طبیعی من اینه که در زیباترین و آرامترین مکان های دنیا زندگی کنم تا بتونم استعدادها و توانایی های درونیم رو آشکار کنم و به ظهور برسونم."" تاپیک اطلاعات قانونی شروط ضمن عقد ویژه مجردها ""  
منم همیشه به شوهرم میگم این ازت تعریف  میکنه تا ازت کار بکشه ‌. تا اینکه چند وقت پیش متوجه شدم ...

دیگه دعوا نداشته میتونستی به آرومی به شوهرت بگی

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2706