2737
2734
عنوان

دروغ شوهرم بچه ها بیایید کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 46412 بازدید | 614 پست
ماه بانو میگفت صیغه شده خیلیم خوش گذشته بهش  چون زنش زندگی رو برا مرده جهنم کرده بوده این رفته ...

انقد احمقی که ادم نمیدونه چی بهت بگه دوتامون مجرد بودیم بعد هم دوتامون ازدواج کردیم تموم شد رفت خاک برسر پدر مادرت که لجنی مثل تو که از صدتا هرزه بدتری تربیت کردن مرد متاهلی هم که صیغه میکنه حتما زن آشغالی مثل تو داشته که به هرچیزی راضی شده دیگه هم دهنت ببند نجس

درخواست دوستی ندید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۸تا پسر داره    

چه طبع گرمي داشته😄

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
2731
ماه بانو میگفت صیغه شده خیلیم خوش گذشته بهش  چون زنش زندگی رو برا مرده جهنم کرده بوده این رفته ...

مثل این موضوع رو دیدم،نمیخواستم بگم اما چند سال پیش کسی رو میشناختم ک ب این بهونه با یکی وارد رابطه شد و خدا شاهد روز خوش ندید،،مرد هم در اخر گفت از وقتی اومدی تو زندگی کار و زن و بچه و موقعیت و ابرو هیچ و کلی بدهکاری بالا اوردم،خدا شاهد همینطور تعریف میکردن،

اخه چ کاری ک با کسی کرد پس انسانیت کجاس

ب کجا چنین شتابان

برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری خودم همسرم تو زندگیم لطفا ی صلوات بفرست ،،برای عاقبت بخیری هم دیگه هممون برا هم دعا کنیم،حاجتت روا ان شاالله،امام حسین کمکمون کنه بحق عزیزای دلش ومیوه های دلش
اون متاهل بوده ما دوتامون مجرد بودیم 

خب قضیه فرق میکنه کلی،، 

من اونایی ک گفتم متاهل بود،،

برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری خودم همسرم تو زندگیم لطفا ی صلوات بفرست ،،برای عاقبت بخیری هم دیگه هممون برا هم دعا کنیم،حاجتت روا ان شاالله،امام حسین کمکمون کنه بحق عزیزای دلش ومیوه های دلش

تو رو خدا دعوا نکنید تاپیک بنده خدا نترکه،استارتر گفت میخواد پستا رو بخونه

2738
ربطی به پول یا بی پولی نداره ساده نباش  ربطی به سن و سال هم نداره حتی ربطی به مجرد یا متاهل ب ...

ساده نیستم عزیزم من حرفم یه چیز دیگس کلاً من میگم تاتصیر مرد رو نباید نادیده گرفت 

خب لابد شوهر استارتر هم اون خانوم رو دوس داره وگرنه باید دست رد به سینه اون  خانوم  بزنه 

لطفاً نگو که مردا ساده هستن وگول میخورن که  اونوقت فکر میکنم شما ساده لوحی

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
مثل این موضوع رو دیدم،نمیخواستم بگم اما چند سال پیش کسی رو میشناختم ک ب این بهونه با یکی وارد رابطه ...

چرا ان قدر زودقضاوت میکنید اول پستای ماه بانو رو بخونید خانوم چون  ماه بانو گفته که هردوشون مجرد بودن 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

استارتر راهنمایی های ما هیچ تاثیری توزندگی تو نمیزاره اینو بهت میگم که خودت باید پاشی و یه فکری به حال زندگیت کنی  

چرا ان قدر زودقضاوت میکنید اول پستای ماه بانو رو بخونید خانوم چون  ماه بانو گفته که هردوشون مجر ...

من اصلااااا  در مورد این خانم هیچچچچچ حرفی نگفتم،نظرم کلی بود وسلام،،

حتی من تو یکی پستهای اخیر متوجه شدم ایشون درموردشون گفتن،،شما هم دقت بفرما،بعد قضاوت بفرما

من اصلااااا  در مورد این خانم هیچچچچچ حرفی نگفتم،نظرم کلی بود وسلام،، حتی من تو یکی پستهای ...

ببخشید 

ببخشید 

خواهش گلم

2706