2737
2739
عنوان

ب نظرتون شب یلدا مهمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 52 پست
من حس خاصی بهش ندارم  فقط اگه جور شه همه دور هم جمع شن ک خوبه! ولی تازگیا خیلی ولخرجی میکنن و ...

دقیقا میبینم چقد برا بعضیا مهمه لباس میخرن اجیل میخرنو 

خدااااا جونم منم بندتم انگار ک منو فراموش کردی بچه ها برا مشکلم میشه ی صلوات بفرستی   
من حتی عیداهم ک روز اول همه دورهم جمع میشن باز دوستش ندارم 

منم قبلنها اينجوري بودم ولي الان قدر زندگي رو بيشتر ميدونم و از كنار آدمهاي خوب زندگيم بودن لذت ميبرم حالا چه با بهونه مثل يلدا و عيد يا بي بهونه مثل يه سر زدن ساده 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه عیده و یه یلدا همینم بگید بده پس از محرم وصفر و ماه رمضان گله نکنید بگید روز شاد نداریم دخترا ...

اتفاقا من عاشق محرم صفرم 

خدااااا جونم منم بندتم انگار ک منو فراموش کردی بچه ها برا مشکلم میشه ی صلوات بفرستی   
2728
دقیقا میبینم چقد برا بعضیا مهمه لباس میخرن اجیل میخرنو 

خب همش محرم و صفر و ایام فاطمیه و ماه رمضونو....... کلی هم وفلت و شهادت داریم واسه یلدا و نوروز شادب نکنیم چه کنیم؟؟؟ 

کشورای خارجی تقریبا بیست روزه که رقتن پیشوار کریسمس

کاش دنیا یه دریچه ی فرار داشت...بعضی شبا درمیرفتی و آروم که شدی برگردی سرجات..😕
واسه خونواده ما که همش دور همیم یلدا فرقی نداره.تازه اگه قرار باشه یلدا خونه مادرشوهر بگذره مزخرف تر ...

من از الان خدا خدا ميكنم مادر شوهرم مهموني بگيره همه رو دعوت كنه خيلي خونشون خوش ميگذره 😍😍😍

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

از یلدا، سیزده به در، چهارشنبه سوری واقعا بیزارم.

احساس غمگین بودن بهم میده 

کاش عید شکرگذاری داشتیم بجای وحشی بازی و تخریب طبیعت و پر خوری

من امروز و در همین لحظه به اتفاقات خوب خوشامد می گم و خودم رو برای دریافت فراوانی، نور، برکت و زیبایی سزاوار و شایسته می دونم. من با تمام وجودم باور دارم که اتفاقات مثبت هر روز و هر لحظه و هر کجا و توی هر وضعیتی در انتظارم هستن. حق الهی و طبیعی من اینه که در زیباترین و آرامترین مکان های دنیا زندگی کنم تا بتونم استعدادها و توانایی های درونیم رو آشکار کنم و به ظهور برسونم."" تاپیک اطلاعات قانونی شروط ضمن عقد ویژه مجردها ""  
2738
منم قبلنها اينجوري بودم ولي الان قدر زندگي رو بيشتر ميدونم و از كنار آدمهاي خوب زندگيم بودن لذت ميبر ...

ادما اینقدر مضخرف شدن ک لیاقت سرزدن ساده هم ندارن 

استارتر ب شدت افسرده ایی 

میشه کسی شب سال نو رو دوس نداشته باشه 

یا شب یلدا 

قطعا تو این شبا یا بهت بد گذشته یا تنها بودی 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
از یلدا، سیزده به در، چهارشنبه سوری واقعا بیزارم. احساس غمگین بودن بهم میده  کاش عید شکرگذاری ...

من بر عکس همه غروب سیزده ب در رو دوس دارم 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
خب همش محرم و صفر و ایام فاطمیه و ماه رمضونو....... کلی هم وفلت و شهادت داریم واسه یلدا و نوروز شادب ...

من خوشم نمیاد ازشون مخصوصا یلدا 

2706