2737
2734
عنوان

مادری ونامادری

| مشاهده متن کامل بحث + 528 بازدید | 70 پست
چکارش کنم هرچی میگم انگار ن انگا 

بچه رو بسپار بهش و خودت استراحت کن. مخصوصا شبا.

تو رفت و آمد هم همونقدر برو پیش اقوام همسرت که همسرت به خانواده ت بها میده

چیزی که راحت و مفت در اختیار باشه قطعا بی ارزش میشه و توقعات ازش بالا میره.

من امروز و در همین لحظه به اتفاقات خوب خوشامد می گم و خودم رو برای دریافت فراوانی، نور، برکت و زیبایی سزاوار و شایسته می دونم. من با تمام وجودم باور دارم که اتفاقات مثبت هر روز و هر لحظه و هر کجا و توی هر وضعیتی در انتظارم هستن. حق الهی و طبیعی من اینه که در زیباترین و آرامترین مکان های دنیا زندگی کنم تا بتونم استعدادها و توانایی های درونیم رو آشکار کنم و به ظهور برسونم."" تاپیک اطلاعات قانونی شروط ضمن عقد ویژه مجردها ""  
شوهرم حتی کمکم نمیکنه حالم انقدربده ک ب مرگو خودکشی فکرمیکنم

عزيزم من كاملا دركت ميكنم انقذ ادم از لحاظ روحي وًجسمي داغون ميشه كه افسرذگي شديد مياد سراغت مخصوصا وقتي شوهر هم فهميده نباشه من چندماهه زايمان كردم اوايل داغون بودم ولي اينو بدون هيچكس به انداره خوذت نميتونه بهت كمك كنه انتظار رو از دلت خالي كن يا علي بگو تقويتي و امگا تري بخور غذاي سالم اگه ميتوني ورزش كم كم ذرست ميشي عوضش ادماي دوروبرتم خوب شناختي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه این خیلی وحشیه چنددباری خواستم ک برم جلومو گرفته خیلی رومخمخ کارایی میکنه حرفایی میزنه ک دلمو میس ...

نه نرو از خونه حالت بدتر ميشه شوهرتو ول كن محل نزار بهش به فكر خوذت و سلامتيت باش عزيزم دنيا دوروزه واسه خوذت زندگي كن باهاش اصلا بحث نكن بي فايدس

ببین فقط پشت خودت خالی نکن .مامان بابا پشت ادمن 

من خودم همیشه این مشکل با مامانم دارم

موقعی ک لازمش دارم نیست

بشدت مریض شدم یبار بعد زنگ زد بهش گفتم ولی نیومد

من نمیتونستم حتی غذا بپزم و بخورم 

اما نیومد .فقط حال میپرسید

منم خیلی دلم گرفت و بعدش ک خوب شدم نرفتم خونشون

زنگ زد گف چرا نمیای

گفتم مامان من داشتم میمردم کجا بودی؟

دلایل الکی اورد برام.برای خودش منطق بودا

بعد خودش گف میدونم اشتباه کردم اما هواسم نبود بهم احتیاج داری

کلا اینطوریه چون مامانش تو هیچ مرحله از زندگیش حضور نداشته.اینم بلد نیست چکار کنه

خیلی حرص میخورمم

خدای مهربون مرسی که پناهمی
2728

حق کاملا با مامانته وظیفش نبوده بیاد جایی بمونه که اخر سرم شوهرت با اخلاقهای بدی که میگی داره طلبکار هم باشه و باهاش درست رفتار نکنه و بی احترامی کنه،وظیفه شوهرت بوده هوای زنشو داشته باشه به هیچ وجه هم به شوهرت رو نده طعنه و کنایه بزنه هر کاری کرده وظیفش بوده نه وظیفه مادر زنش

تو ای بال و پر من ،رفیق سفر من،میمیرم اگر سایه ات نباشه رو سر من
ببین فقط پشت خودت خالی نکن .مامان بابا پشت ادمن  من خودم همیشه این مشکل با مامانم دارم موقعی ...

وقتی شوهرم بدترین رفتارارو باهام داره مامانمم ازاونور ی حرفایی بهم میزنه ک هم عصبانی میشم هم خندم میگسره مثلا میگه تو رفتی نقشه ریختی برامن یعنی من انقدر بیکارم بشینم نقشه بکشم

حق کاملا با مامانته وظیفش نبوده بیاد جایی بمونه که اخر سرم شوهرت با اخلاقهای بدی که میگی داره ط ...

اره وظیفه شوهرمه ولی مامانمم خیلی روک حرف میزنه ب قول معروف سیاست نداره

2738
نه نرو از خونه حالت بدتر ميشه شوهرتو ول كن محل نزار بهش به فكر خوذت و سلامتيت باش عزيزم دنيا دوروزه ...

اخه خیلی بهش احتیاج دارم خیلی به عشقش نیازدارم اما پیشم نیست هیچوقت وقتی هم میاد انگار کلفت تونه اش شدم  غذا میخوادو خواب ی سره هم سرش توگوشیه

اره وظیفه شوهرمه ولی مامانمم خیلی روک حرف میزنه ب قول معروف سیاست نداره

والا مادر زن ها گناه نکردن مادر زن شدن منم داماد پر رو و بی ادب داشته باشم نمیرم خونش بمونم که بی احترامی نکنه بهم،والا یکی دیگه بابا شده فامیل یکی دیگه رو بچس بعد چرا همه از مادر زن طلبکارن که نیومده؟مگه خدمتکار یا پرستار بوده که وظیفش باشه بیاد،حالا باز دامادی که احترام داشته باشه ادم حرفی نداره نه همچین داماذی

تو ای بال و پر من ،رفیق سفر من،میمیرم اگر سایه ات نباشه رو سر من
وقتی شوهرم بدترین رفتارارو باهام داره مامانمم ازاونور ی حرفایی بهم میزنه ک هم عصبانی میشم هم خندم می ...

ای بیخیال .مامان من محبت ندیده بلد نیست بخدا

خدای مهربون مرسی که پناهمی
شمادرست میگی ولی من همیشه توبارداریم کمکش بودم تا گفته نیلوفربیا سریع رفتم کمکش براش کم نذاشتم اما چ ...

حق داری گلم ولشون کن دردل کن باهاشون باشوهرتم مداراکن باهاش حرف بزن مادرتم دلش میسوزه باهاش دردل کتی شوهرتم باهلش حرف بزن انشالابهتربشه باهات نازکن براش بیشتر به خودت برس

بچه رو بسپار بهش و خودت استراحت کن. مخصوصا شبا. تو رفت و آمد هم همونقدر برو پیش اقوام همسرت که همسر ...

اره خیلی بچه رونگه میداره ک بدم بهش باورت میشه بچه رو دادم بغلش داره زارمیزنه بچم هیچ عکس العمالی نشون نمبده  براخودش خوابشومیره غذاشو میخوره اونوقت منه بدبخت هیچی

اخه خیلی بهش احتیاج دارم خیلی به عشقش نیازدارم اما پیشم نیست هیچوقت وقتی هم میاد انگار کلفت تونه اش ...

ميفهمم عزيزم هرزني ازذواج كرده كه همين باشه ولي بعضي مردا خوب تربيت نشدن وقتي ميفهمن بهشون نياز داري بدتر بي محلي ميكنن واسه همين با وجود هرچقدر نيازي كه تو دلت داري يه مدت غرورتو حفظ كن بدرفتاري هم نكن خنثي باس بدرفتاري هم يه واكنشه بي تفاوت باش نسبت به محبتش باهاش بحث نكن خودتو شخصيتتو بالا بگير جملات كوتاه بگو و واقعا هم به فكر خودت و حال خودت باش بزا اون بهت نياز پيدا كنه

2706