2737
2734

هشت روز مونده به موعد پریودم آزمایش دادم منفی بود.به نظرتون عجله کردم؟؟ممکنه باردار باشم؟؟

🥰وقتی فهمیدم لایق بهترینهام که خدا دخملمو بهم داد🥰🙏خدایاااااا شکرت🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

عزیزم تو هرماه درصد. بارداری خیلی پایینه 

منو شوهرم هردو سالم بودیم ولی شیش ماه زمان برد. تا نی نی ب دلم بیفته

ان شاالله هرچی خیره برات پیش میاد

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌

بزار عقب بیفته موعدت بعد برو ازمایش،خیلی زود رفتی

بعدشم درصد کمی با بار اول باردار میشن،باید صبرکنی

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
بزار عقب بیفته موعدت بعد برو ازمایش،خیلی زود رفتی بعدشم درصد کمی با بار اول باردار میشن،باید صبرکنی

مرسی از راهنماییت عزیزم

2738
من خیلی عجولم دلم میخواد زود نی دیدار بشم

زود ازمایش دادی عزیزم اینجور استرس داشته باشی تو روند باردارشدن تاثیر داره و عقب میندازه 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
عزیزم تو هرماه درصد. بارداری خیلی پایینه  منو شوهرم هردو سالم بودیم ولی شیش ماه زمان برد. تا ن ...

اوووه شیش مااااه

اوووه شیش مااااه

اره کاملن هم سالم بودیم و حتی ی قرصم نخوردم فقط بعد. از چهار. ماه رفتم دکتر. سونو نوشت برا روز. ۱۴ قاعدگی ک انجام دادم و گفت ک کاملن سالمی و فولیکول ازاد شده هم داری ک اگر. نزدیکی داشته باشی همین امشب باردار. میشی ولی نشد چون شوهرم سر. کار. بود 

ماه ششم هم فکرشم نمیکردم باردار. باشم ولی بوذم 

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
منم اقدام کردم این ماه هنوز مونده به پری ولی خداکنه باشم شما چندسالته ؟چندسال ازدواج کردی؟

ان شاءالله که هستی عزیزم 32سالمه دوساله ازدواج کردم.شما چطور؟؟

2706