2733
2734
عنوان

زبری صورت بعد از شیو

110 بازدید | 14 پست

من با هرچیزی موهای صورتمو از بین میبردم در اخر هزارتا جوش میزدم اینبار شیور فیلپیس رو خریدم و امتحان کردم الان پوستم زبر شده خیلی حس بدیه چیکار کنم؟درست میشه؟

ی لایه برداری بکن..من لایه بردار سی گل خریدم خیلی خوبه‌..بخور بده صورتتو

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که تیغ ابرو میزدم موهام زبر نشد ولی زیاد بزنی زیادتر میشن زودتر درمیان 

کاربری دوم🤧 به جایی رسیدیم که باید توضیح بدیم که رابطه مقعدی عادی نیست🤦🏻‍♀️ دیدن فیلم های ... هم اصلا عادی نیست کسایی که این فیلم ها رو میبینن دچار اعتیاد میشن و فانتزی هایی مثل شکنجه های جنسی و میسترس و اسلیو و تجاوز و تنوع طلبی و بعدش خیانت و بعدش رابطه چندتایی و همین رابطه مقعدی و هزارویک انحراف جنسی رو همین فیلم ها زیاد کردن .
2731
پوست حساس نمیشه؟

نه ‌‌..واسه من دکتر پوست لایه بردار سی گل داد گفت هرشب قبل خواب بزن صبح صورتت بشور

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
یعنی برای مدت زیادی صورتت زبر شده بود که رفتی دکتر؟

پوستم زبر و جوش دار ..

میگم شیور فیلپس چن خریدی ؟عکسشو میدی ببینم.؟

من چن وقته میخام بخرم جور نمیشه

وای من اصلا دوست ندارم پوستم زبر بمونه  حول و حوش ۲ تومن  مثه عکسهای  گوگله

من چن روز از این کرم زدم صورتم بخور میدادم خیلی خوب شد ..ازقبل هم بهتر

یعنی زود به زود شیو‌ کنی زبری میره؟ من بار اولم بود شیو میکردم

زبری پوست من بخاطر موهاست نه خود پوستم . چون موها کم‌کم ضخیم میشه دو روز بعد شیو زبری شو احساس میکنی . ولی شما ممکنه خوب و کامل شیو نکرده باشی و هنوز مو رو صورتت باشه وگرنه اولش که میزنی موهارو پوست نرم میشه