1421
1389

🔴فرق بچه های اول و آخر می دانی در چیست؟

در اینکه فرزند اولت را کامل میخواهی. دوست داری زودتر بزرگ شود

میخواهد مستقل باشد همه آرزوهایت را سرش در میاوری به غایت ،کمال را در او میجویی و در بازی چه کسی فرزندش را بیشتر "لوس میکند، خوشتیپ می کند، لاکچری بار می آورد، کلاس های آموزشی می فرستد و..." اولش می کنی.

او جدی جدی سعی می کند در جمع کلمات زبان را خوب ادا کند.

او جدی جدی سعی می کند لاکچری باشد.

و او جدی جدی درس می خواند و جدی جدی در جمع همسالانش میخواهد اول باشدو در نهایت آدم کمالگرا و خاصی بار می آید.

ولی بچه  آخر را دوست داری فریز کنی که بزرگ نشود.

چون دیگر فسقلی در خانه نداری که بدوئد اینور آنور و با لحن بچگانه غلط غلوط حرف بزند و فندق صدایش کنی.  تازه میفهمی آنقدرها هم نباید سخت بگیری می گذرد و او هرچه لازم باشد از تو می آموزد دلت می خواهد بیشتر لذت ببرد و اصلا برایت مهم هم نیست وقتی بچه اول فلانی ده تا شعر انگلیسی میخواند و بچه تو  دوتا شعر فارسی بلد است.  اصلا برایت مهم نیست یک ماه دیرتر راه افتاده یا از دو سالش گذشته و هنوز روان حرف نمی زند، چون میدانی همه این اتفاقات بالاخره میافتد و اینها نشانه هوشش نیست و این می شود که بچه های آخر خیلی راحت تر از اولیها بزرگ می شوند.

شوخی شوخی درس می خوانند، جدی جدی حامی می طلبند و شوخی شوخی به خواسته هایشان می رسند و اتفاقا موفق هم می شوند.

#راضیه_آهنگر

من یکی به اخریم 😆

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

من آخریم ولی ب هیچ عنوان لوسم نکردن برا ما برعکسه خخخخ

تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

واقعا این راسته این درس خوندن های بچه اخری هاااااا مامانا واسه بچه اولیا اینقدر سخت گیرن واسه درس خوندن ولی اخریا ول ول میچرخن

💞خدایا مرسی بابت  نی نی خشکلم تو دلی نازم که باعث شده چراغ خونم و قلبم روشن بشه ایشالله که به یاری خودت خدای من این قند عسل رو باخوشی به دنیا بیارم 💞👈بچها لطفا واسه سلامتی نی نی خشکلم صلوات بفرستین💞ایشالله که دامن تمام همه خانوم هاسبز بشه و همه مامانی بشن✌

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1401
من آخریم ولی ب هیچ عنوان لوسم نکردن برا ما برعکسه خخخخ

نکنه نسل سوخته شصتی هستی 😆

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
اخریم😊

همونی که تو تربیتت سختگیری نکردن 😊

1394

من آخریم الان که اینو خوندم اشکم در اومد دلم برا مانم یطوری شد خدایا همیشه سایه پدر ومادرم ن بالا سرمون باشه تا لوس بشیم براشون 

صبح وظهر وبعداز شام مسواک بزن به دندان تا باشی شادوخندان😁😁
واقعا این راسته این درس خوندن های بچه اخری هاااااا مامانا واسه بچه اولیا اینقدر سخت گیرن واسه درس خو ...

واقعا همینطوووره طفلک اولیا همه چی روشون امتحان میشه

1396
من اولیم

بهت سخت نمیگرفتن 😯

شوهر من آخریه افتضاحههههههه ازبس بچه ننس با31سال سن لباس زیرشوننش انتخاب میکنه،روزی دوبار باید مامانشو ببینه،روزای تعطیل هم نصف روز رو باید در کنار مامانش باشه،فقط تنها تفاوتش با نوزاد شیر نخوردن از مامانشه و اینکه تو دستشویی رفتن مامانش پوشکش نمیکنه،تو کوچکترین تصمیمات باید اول با مامانش مشورت کنه،من بچه اول و نوه ی اولم،مقتدر و مردونه بزرگ شدم و به هیچ کسی وابسته نیستم مستقل و قاطعم تو تصمیماتم و برای جلب توجه به هیچکس بها نمیدم و مغرورم.

منم اولیم😊

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ایوانکا دختر ترامپ تو خاطراتش از سفر به عربستان گفته سعودیا با یک خنده من، حاضر به هر کاری بودند                         خاطرات موگیرینی از دیدار با نمایندگان مجلس ما منتشر نشه صلوات
1424