2733
2739
عنوان

مونا تهرانی برای بار دوم تاپیک میزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 713 بازدید | 43 پست

همشون فوت شدن هیچکس جواب نمیده

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

امروزاومدم بدترشده این دیجی کالا هم رومخه کلا،،،هی میبندم تایه صفحه بازمیکنم بازظاهرمیشه،،للاقل یه کارمیکردید این تبلیغ کوفتی رویبارمیبستیم کلا بسته میشد اح

2738

شورشو دراوردين

براي كاربرهاا ارزش قايل نميشيد به شخصيت پولكي خودتون رحم كنيد

به نظر خودتون الان راهي براي استفاده از سايت هم هست؟!!!! با فقط بيايم تبليغات ببينيم

بارها كاربرها اعتراض كردن و هيچ ارزشي قايل نشديد

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
2706