2737
2734
عنوان

مونا تهرانی برای بار دوم تاپیک میزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 713 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من حافظم پره نمیتونم اد بلاک نصب کنم 😬اینو چی میگی خانوم تهرانی؟

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
2731
من حافظم پره نمیتونم اد بلاک نصب کنم 😬اینو چی میگی خانوم تهرانی؟

بابا منم باایمیل این کاربریو ساختم ایملیمو حذف کردم فقط کروم چون ذخیره داره میاره بالا😠

او خواست مرا دفن کند.....دریغ از آنکه من بذر بودم....
2740

آهااااااااااااای

نی نی یاااااااااااااار هوووووووووی📣📣📣📣

شمارش معکوس دیونگی کاربرا رو گذاشتین📢📢📢📢

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧