2726

صد درصد که پیام هارو میخونید و کاملا مطلع هستید اما سکوتتون کاملا مشخصه چه معنی میده....من از این سایت بی درو پیکر که به نظرات کاربرا کوچک ترین اهمیتی نمیدن برای مدتی میرم امیدوارم شما هم بدونید این سایتی که دارید باوجود ما به اینجا رسیده  من چشمم واقعا ازیت میشه و واقعا کلافه میشم درسته راه حل هست اما چون من ایمیلم حذف شده و فقط با کروم میتونم بیام بالا چون اطلاعاتمو ذخیره داره برای همین مدتی ازاینجا میرم و اگر بدونم بازهم به حرف کاربرها تو این سایت اهمیت داده نشه کلاخودمو قطع دسترسی میکنم چون هرکس به نوبه خودش به خودش احترام بزاره این سایت خالی میمونه دست شما اونوقت تا دلت میخواد تبلیغ کن پول بگیز خدانگهدار😏😏

@مونا_تهرانی    

او خواست مرا دفن کند.....دریغ از آنکه من بذر بودم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قرارد بستن پولو گرفتن خرج کردن نمیشه کاری کرد😬

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
2706