2733
2739
فقط تو میگی مهم نیست تو تاپیک قبلی همه گفتن میرن گواهی سلامت میگیرن

نمیدونم گلم من نظرمو گفتم اگ تا این حد مهمه پس سعی کن جوری دخترتو ببری پیش متخصص که ابدا نفهمه براچی میره 

قبلش خوب باش حرف بزن و بهش بگو به یه دلیل دیگ میری پیش دکتر 

براش داستان سرایی کن و اصلا نذار نگرانیتو ببینه چون خیلی صدمه می بینه

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
این فشار توسط خود مادرانجام میشه منتها به دستورات پزشک یاهمون ماما..وتو همه ی زایمان های طبیعی هست . ...

منظورم اینه ک قبل اومدن بچه ی ماما بیاد بالا سرت پشت سر هم شکمتو فشار بده 

خدایا شکرت ب خاطر روزهای خوبی ک پیش رومه😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودش خیلی بد‌ش میاد متنفره از این که جلد کسی لخت بهش 

براهمین میگم اسیب می بینه

تنهایی رفتی متخصص چی گفت بهت؟؟

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
2731
گفت حتما آسیب زدی بیازش ببینمش

نمیدونم دیگ چی بگم گلم

انشالله که چیز مهمی نباشه میخوای ببری ببر ولی بازم میگم جلوی خودش چیزی بروز نده با دکترم هماهنگ‌کن که جلوی دخترت حرفی نزنه