2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من مامانم مامایی خونده کموبیش ازش چیزایی یادگرفتم بگید سوالتونو شاااید تونستم کمکتون کنم 😅😅

آگه یکی تو کودکی بر اثر ورود شی ب داخل واژن دو تا پارگی در سمت راست و چپ پردش داشته باشه مثلا حلقوی باشه که هلال بالا و پایینش سالم باشه اما از کنارش پاره باشه بش گواهی سلامت میدن

آگه یکی تو کودکی بر اثر ورود شی ب داخل واژن دو تا پارگی در سمت راست و چپ پردش داشته باشه مثلا حلقوی ...

مگه شما بچه نداشتی؟

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
2738
مگه شما بچه نداشتی؟

چرا بچه دارم بخاطر آون هم میپرسم الان نبردمش آخه نمیزاره و میره همه جا رو پر میکنه به همه میگه سر فرصت میبرمش وقتی مادر شوهرم نبود میبرمش بر ا آیندش میترسم خیلی 

آگه یکی تو کودکی بر اثر ورود شی ب داخل واژن دو تا پارگی در سمت راست و چپ پردش داشته باشه مثلا حلقوی ...

ن متاسفانه..برای پزشک قانونی ی برگه مینویسن میدن میرین اونجا معاینه که شدید ذکرمیکنن که براثر اسیب. بوده یا براثر ورود الت این پارگی هاایجادشده.. پزشک متخصص قادرنیس به تنهایی گواهی سالم بده بنابراین انتقال میدن به پزشک قانونی

خدایاشکرت
چرا بچه دارم بخاطر آون هم میپرسم الان نبردمش آخه نمیزاره و میره همه جا رو پر میکنه به همه میگه سر فر ...

خب حتما ببرش براش گواهی بگیر حتی اگه گفت مشکلی نداره بازم تو سمج شو یه گواهی بگیر براش

چرا بچه دارم بخاطر آون هم میپرسم الان نبردمش آخه نمیزاره و میره همه جا رو پر میکنه به همه میگه سر فر ...

وای خدا... توروخدا بی خیال از الان بچه رو حساس نکن یه نگاهی به تاپیکات انداختم  چقد بی جهت نگرانی...تازه این موضوع ابدا جای نگرانی نداره مگه بکارت ب این راحتی از بین میره اونم مال یه بچه...تا بزرگ بشه بدنش میدونی چقدر تغیر میکنه

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
وای خدا... توروخدا بی خیال از الان بچه رو حساس نکن یه نگاهی به تاپیکات انداختم  چقد بی جهت نگرا ...

خودم چکش کردم از دو ور دو تا پارگی داره خسته شدم تو این مدت داغونم خودم پیش متخصص رفتم اما نبردمش داغونم 

2706