2737
2734
عنوان

سقط ناخواسته در ۴هفتگی

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 70 پست
اره عزیزم

شکمی خطاش بالاس.واژینال تحت نظر پزشک مطمئن ترع.و حتما سونوی معتبر برو.دقت دستگاهش خوب باشه.ان شالله همه جی خوب پیش میره

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
من تو پنج هفته شروع شد درحد معذرت میخام ترشحات خونی یکی دوبارشم به خونریزی تبدیل شد وااااااااااااای ...

امید وارم منم اینجوری باشم دلم گرفته 

دنیای من  دخترم دنیاس بس😙😘😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما چند روز خونریزی داشتی؟ و چقدر بود حجمش؟ درد شدید داشتی یا نه؟ چون من دیروز خیلی دردم وحشتناک بود

من چهار پنج روزی شد تقریبا سری دومشم که حدودا دوهفته شد البته بیستر به حالت لکه بینی بود ولی چند باریم زیاد شد

درد اصلا نداشتم

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍
آخه دکتر گفت بعد ۴۸ ساعت باید برم ببینه بتا بالا رفته یا نه

من نمیفهمم چرا باید چندبار آزمایش داد؟ 

اگه خارج رحمی باشه که اینقد درد شدید داری که قابل تحمل نیست اصلا 

اگرم نباشه که بهترین کار استراحته این رفت و آمدا و استرسا بدتره برات 

بازم تصمیم گیرنده خودتی

تیکر تولد دو سالگی دختر عزیزمه😍😍😍
2728
خیلی ترسیدم و ناامید شدم 😔

مادر شدن سخته.طاقتتو ببر بالا و صبور باش..اینجوری بدنتم کارشو بهتر انجام میده.بسپار بخدا.تا خدا نخواد برگ از درخت نمیافته

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
من تو پنج هفته شروع شد درحد معذرت میخام ترشحات خونی یکی دوبارشم به خونریزی تبدیل شد وااااااااااااای ...

به سلامتی خداروشکر که قلب ننی نی شما زد،اخه من از اخرین پریودم ۴۰ روز میگذره واسه لانه گزینی دیره یکم و اینکه تو سونوم هم ساک حاملگی دیده نشده

دلم یه نی نی سالم میخواد،خدایا یعنی میشه منم مامان بشم؟ 
مادر شدن سخته.طاقتتو ببر بالا و صبور باش..اینجوری بدنتم کارشو بهتر انجام میده.بسپار بخدا.تا خدا نخوا ...

آره واقعا منم سپردم دست خدا،هرچی که خدا بخواد

من نمیفهمم چرا باید چندبار آزمایش داد؟  اگه خارج رحمی باشه که اینقد درد شدید داری که قابل تحمل ...

واسه چک کردن عدد بتا که ببینه بالا میره یا نه

2740
امید وارم منم اینجوری باشم دلم گرفته 

نگران نباشید خیلی ها اینجورین میدونم خیلی سخته واقعا درک میکنم اون دوسه هفته برام خعلییییی سخت گذشت

اما وقتی رفتم گفت قلبش میزنه چنان نفسمو دادم بیرون که دکتره خنده اش گرفت گفت پ چته

شمام انشاللع مشکلی پیش نمیاد برات شبا دستت رو بزار زو شکمت ایه الکرسی بخون من هنوزم هرشب این کارو میکنم از اقدامم این کارو میکردم

پس با این توصیفا مال من نمونده که ساکش هم تشکیل نشده 😔

از کجا فهمیدی نمونده 

درد شدید داشتی  چیزی دفع کردی 

من سر دخترم شیش هفتگی رفتم سنو نشون نداد هشت هفتگی نشون داد 

سر اینم میخوام بمونم تا هشت هفتگی دکتر بهم گفت برو سنو گفتم الان نمیرم سنو تا هشت هفتگی 

دنیای من  دخترم دنیاس بس😙😘😍
من چهار پنج روزی شد تقریبا سری دومشم که حدودا دوهفته شد البته بیستر به حالت لکه بینی بود ولی چند بار ...

من دیروز دلدرد خیلیی وحشتناک داشتم با پادرد شدید که دکتر گفت بخاطر انقباضاته رحمِ، ببخشید میپرسم خونریزی شما رنگش روشن بود یا تیره؟ چون برای من غلیظ و تیره است( خیلی ببخشیدا)

از اولین روز آخرین پریودیت حساب کن از روز اول پریودیت نه روز اخر 

اِ ببخشید اشتباه نوشتم،اولین روز پریودم ۱۰ آبان بوده

بعدی خدا میدونه کی بشه،اینم بعد از ۷ ماه شد

به زودی.سه ماه بعد سقط اقدام کنید.سقط جنین اول اونم تو هفته های اول بسیاااار شایعه.

من یه سقط ۶هفته داشتم.کیسه دیر تشکیل شد بعدشم قلب نداشت.تا۸هفته صبرکردم.خودبخودی سقط شد.۶ماه بعدش اینی که الان باردارم بوجود اومد

به سلامتی خداروشکر که قلب ننی نی شما زد،اخه من از اخرین پریودم ۴۰ روز میگذره واسه لانه گزینی دیره یک ...

میگم که من هفته ششمم دوباره خونریزی کردم حتی یه کم لخته هم دفع کردم

انشالله هرچی خیره پیش میاد باید وضعیت بتات رو چک کنی ببینی چطور شده

البته من دیگ ازمایش بتا ندادم گفت برو سه هفته دیگ بیا

2706