2703
2553
عنوان

سقط ناخواسته در ۴هفتگی

281 بازدید | 70 پست

کیا تجربه سقط ناخواسته در ۴ هفتگی رو داشتن؟

من دو روز پیش بعد از ۱۰ روز تاخیر بی بی چکم مثبت شد  ولی دیروز دلدرد شدید گرفتم و خونریزی داشتم( خیلی زیاد نبود)،آزمایش بتا تیتر دادم که ۱۲۵۷ بود دکترم گفت احتمالا خارج رحمی نیست،امروز هم آمپول و هم شیاف پروژسترون استفاده کردم ولی الانم بازم یکم خونریزی داشتم،نمیدونم چرا اینطوری شد 😔 حالا فردا باز باید برم آزمایش که ببینم بتا تیتر بالا رفته یا نه، با این خونریزی ها آیا میشه به موندن بی بی امیدوار بود؟

دلم یه نی نی سالم میخواد،خدایا یعنی میشه منم مامان بشم؟ 

استراحت کن ایشالا ک میمونه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما امیدوار باش.استراحت کن.شیافتم حتما استفاده کن..دولا راست نشو دستتم بالا بگیر.من تو این ۷سالی که میرم دکتر زنان دیدم خانوما لیتر لیتر ازشون خون میره و بچه هاشون موندن..دوتا خواهر شوهر خودمم همینجوری بودن.الانم بچه هاشونو شیر میدن.توکلت به خدا باشه

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
2456
اره عزیزم امید وار باش.شاید جفت خیلی پایینه.استراحت کنی خوب میشی

آخه تو سونو هم ساک دیده نشد،اینو یادم رفت بگم

حتما امیدوار باش.استراحت کن.شیافتم حتما استفاده کن..دولا راست نشو دستتم بالا بگیر.من تو این ۷سالی که ...

آخه ساک هم تشکیل نشده،فک کن شوهرم بعد از شنیدن جواب سونو گریه کرد،بعد از ۷ ماه انتظار اینطوری شد

منم خون ریزی داشتم ولی خدارو شکر بعد از شیش روز دیگه ندارم فردا دوباره تیتر بتا دارم ببینم خارج رحمی ...

منم فردا بتا تیتر باید بدم ولی وقتی ساک حاملگی تشکیل نشده و خونریزی داشتم خیلی نا امید شدم

2714
منم خون ریزی داشتم ولی خدارو شکر بعد از شیش روز دیگه ندارم فردا دوباره تیتر بتا دارم ببینم خارج رحمی ...

ایشالله خبرای خوب بگیری عزیزم

آخه ساک هم تشکیل نشده،فک کن شوهرم بعد از شنیدن جواب سونو گریه کرد،بعد از ۷ ماه انتظار اینطوری شد

۴هفته ساک تشکیل نمیشه که خوشگلم.۵ ۶ هفته تشکیل میشه.بعد ۷هفته قلب

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
2706