2737
2734
عنوان

سقط ناخواسته در ۴هفتگی

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 70 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو ۵هفته ساک دیده نمیشه که😑۵هفته باید میرفتی

من آخرین روز دوره ام ۱۰ آبان بود،نمیدونم هفته چجوری حساب میشه،اینم دکتر گفت برو که ببینه تشکیل شده یا نه

دلم یه نی نی سالم میخواد،خدایا یعنی میشه منم مامان بشم؟ 
نگران نباش منم خونریزی داشتم

واقعا منم دوروز خون ریزی چهار روز لکه بینی داشتم دوروزه که خوبم نه لکه نه خون ریزی دارم نگفتن علتش چیه رفتی واسه سنو قلب خیلی دلم گرفته 

دنیای من  دخترم دنیاس بس😙😘😍
2728
چند هفته ای اخرین پریت کی بود 

آخرین پریودم ۱۰ آبان بود،نمیدونم چند هفته میشه،دوره هامم معمولا ۲۹،۳۰ روزه است

2738
دیگه نرو ازمایش استراحت کن بعد ۸ هفته برو برا قلبش

آخه دکتر گفت بعد ۴۸ ساعت باید برم ببینه بتا بالا رفته یا نه

ایشالله خبرای خوب بگیری عزیزم

ممنون همچنین شما 

من نمیخواستم باردار بشم ولی دیگه شد الان نمیتونم بهم بگن داری از دستش میدی دارم داغون میشم 

به جان دخترم دکتر گفت استراحت کن چیز سنگین بلند نکن زیاد رو پا وای نستا ولی من همش در حال کار کردنم چون میخوام هواسم پرت کنم بهش فکر نکنم 

دنیای من  دخترم دنیاس بس😙😘😍
واقعا منم دوروز خون ریزی چهار روز لکه بینی داشتم دوروزه که خوبم نه لکه نه خون ریزی دارم نگفتن علتش چ ...

من تو پنج هفته شروع شد درحد معذرت میخام ترشحات خونی یکی دوبارشم به خونریزی تبدیل شد وااااااااااااای که چه روزای بدی بود تا اومدم یکم ذوق بارداریمو بکنم اومد سراغم خلاصه شیاف و.امپول روزی دوتا استفاده کردم قطع شد یه هفتخ بعد باز شروع شد. ولی دیگ تحمل کردم هفت هفته شدم رفتم واسه قلب نازنینش گفت میزنه این خونریزی هم به خاطر لانه گزینی جفته و هیچ منعی نداری برو خوش باش الان شاید یکی دوهفته است که خوب خوب شدم

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍
نگران نباش منم خونریزی داشتم

شما چند روز خونریزی داشتی؟ و چقدر بود حجمش؟ درد شدید داشتی یا نه؟ چون من دیروز خیلی دردم وحشتناک بود

2706