2733
2734
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262867 بازدید | 29112 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سزارینت چطور بود؟راضی بودی؟

اره خیلی

من اصلا تصورم نمیتونم بکنم بتونم طبیعی زایمان کنم

از همون اول اگه بریچ هم نبود میخواستم سزارین اختیاری بکنم که آخرین سونو 37 هفته رفتم گفت هنوز بریچه

یه مامان خوشگل،شیطون⁦ و با اراده⁦❤️⁩
2742
دعا کنین ک نچرخه سزارین بشم از طبیعی خیلی میترسم

من بچه اولم 21 سالم بود 

شما چند سالتونه؟

ایشالا که نمیچرخه اگه تا35 نچرخید دیگه مطمئن باش نمیتونه بچرخه

مایعت تو چند هفتگی زیاد بود؟ عددش چند بود؟ شاید چون مایعت زیاده حس میکنی شکمت سفته منم گاهی اوقات ...

منم همش شکمم شل و سفت میشد شنیده بودم طبیعیه تا دیشب که حالت تهوع و استفراغ داشتم اومدم بیمارستان گفتن انقباضات شروع شده😢 دعا کنید واسه خودم و نینیم هرچی صلاحه پیش بیاد😔😔😔الانم بستریم

خداجونم شکرت😍
2740
منم همش شکمم شل و سفت میشد شنیده بودم طبیعیه تا دیشب که حالت تهوع و استفراغ داشتم اومدم بیمارستان گف ...

اخههه ان شالله که چیزی نمیشه و مشکلت برطرف میشه

چند هفته ای؟؟

چند وقته انقباضت شروع شده؟

منم همش شکمم شل و سفت میشد شنیده بودم طبیعیه تا دیشب که حالت تهوع و استفراغ داشتم اومدم بیمارستان گف ...

عزیزمممم..نگران نباش..اگرم نینی بدنیا بیاد طوری نیس..نهایت یه هفته تو دستگاهه بعد میاد خونه😍یکی خواهرزاده هام اینطور بود..کارسنگین کردی؟

من ۲۰ سالمه. هفته دیگه ۴/۴ سونو دارم دعا کنین نچرخیده باشه می از طبیعی میترسم😔

حالا که دوس داری باشه..ان شالله نچرخه😊ولی نینی من چرخیده!و جالب اینحاس با چرخشش هنووووز مثانم تحت فشاره..بلکم بیشتر😆راستی تیکرمون چقد نزدیک همه😍

منم از طبیعی میترسم چون مادرم زایمان خیلییی سختی داشته و از بچگی اینو شنیدم و واسم شده کابوس

ولی باید به بدنت خودمون اعتماد کنیم و قوی باشیم 

من سعی میکنم اصلا بهش فک نکنم تا استرس نگیرم 

مخصوصا الان اپیدورال هم میشه کرد و قسمت اوج درد رو حذف کرد

خدا بزرگه.هر سال میلیونها زن طبیعی زایمان میکنن ماهم میتونیم

2706