2737
2739

مثلا هرمشکلی داشته باشی میگن فللن ایه بخون  بعد ب فلان کسی قسم بده 

آره یانه بگید و دلیل بحث نکنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه مثلا آیه میده میگه بخون خونه دار میشی ، خب چطوری خدا میندازه خونه از اون بالا؟؟؟

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2740

اگه خودم امتحان كرده باشم و جواب گرفته باشم به ديگران هم توصيه ميكنم 

مثلا در قهر ٢١ بار سوره طلاق رو ميخونم اثر داره 

يا در بيمارى دعاى مشلول خوندن 

يا در مشكلاتم توسل ميكنم به حضرت ام البنين ،از اينا حاجت گرفتم به ديگران هم ميگم 

كارى كه خودم نتيجه نديدم نميگم 

سلام بله این موارد ها هست و واقعیه و جواب میده ولی هرکسی از یک جا تو مجازی اومد گفت.... دلیل نمیشه که درسته خیلیا تو مجازی من دیدم از این حرفا زدن ولی مثلا درست نیس یا.... برو از جاهای معتبر منابع خوب صحیح این موارد دنبال کن

2706