2733
2739
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262858 بازدید | 29112 پست
سلام گلم خوش اومدی... خودتو معرفی کن عزیزم

گلدونه خانم😊بچه دوم

چهار هفته و شش روزمه

سلام دوستان نی نی یار زحمت کشید منو ترکوند منم با کاربری جدیدم اومدم چون دلم تنگ شده بود نمیدونستم جواب بعضيارو ندم برگشتم😊😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلدونه خانم😊بچه دوم چهار هفته و شش روزمه

چه اسم قشنگی😍😁 ان شالله بسلامتی.

بچه اولیت چندسالشه دختره یا پسر؟

منم یه دختر چهارسال و نیمه دارم.کرمانیم.شما از کجا؟

⁦❤️⁩دوسِـت دارم خـدایِ مهــربونِ من⁦❤️⁩
2731
البته بگم من خودم نینی که بودم یکیلو هفتاد گرم بود اما شوهرم وقتی به دنیا اومده شیش کیلو بوده بچه گو ...

دوس داری وزنش به خودت بره یا شوهرت؟؟؟  ان شالله که با وزن نرمال بیاد تو بغلت😍

کلا بچه یک کیلویی رو ترجیح میدی یا شش کیلویی؟🤔

⁦❤️⁩دوسِـت دارم خـدایِ مهــربونِ من⁦❤️⁩
چه اسم قشنگی😍😁 ان شالله بسلامتی. بچه اولیت چندسالشه دختره یا پسر؟ منم یه دختر چهارسال و نیمه دار ...

دخترم دوسال و یک ماهشه

تهران

سلام دوستان نی نی یار زحمت کشید منو ترکوند منم با کاربری جدیدم اومدم چون دلم تنگ شده بود نمیدونستم جواب بعضيارو ندم برگشتم😊😊😊
2740
سلام زهرا جون خوش اومدی .خودتو معرفی کن گلم

سلام ممنون عزیزم. زهرام بعد دیروز بتام مثبت شده و اخرین پری هم بیست آبان بود.تقریبا نی نیم میشه یه ماهه😊😊

ربّ لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین🙏🙏التماس دعا

Zizi دوس دارم وزنش کاملا نرمال باشه نه مثل من کم نه مثل باباش زیاد   دوست جونیام میگم راسته که دماغ عملی نمیتونه طبیعی بیاره 

فندق کوچولوی من قوی باش مامان منتظرته خیلی دوست دارم   

من به خواهر شوهرم میگم که ربطی نداره پس تو ترکیه و دبی و ... خو همش عملین همه جاشون طبیعی میارن ربطی نداره من خودم طبیعی دوس دارم اما تا هفت ماه دیگه خدا بزرگه من دختر خالم طبیعی میخواسته زایمان کنه بچش نمیومد کلی امپول زدم بی فایده بود آخر سزارین شد 

فندق کوچولوی من قوی باش مامان منتظرته خیلی دوست دارم   
2706