2733
2734
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262883 بازدید | 29112 پست

منم تازه بی بی چکم مثبت شده 

ایشالا مرداد بدنیا میاد

بچه دوممه

سلام دوستان نی نی یار زحمت کشید منو ترکوند منم با کاربری جدیدم اومدم چون دلم تنگ شده بود نمیدونستم جواب بعضيارو ندم برگشتم😊😊😊
عزيزم تو رو خدا زود نرو. اگه خداي نكرده قلبش تشكيل نشده باشه استرس بيچارت ميكنه. وقتي هفته هشت تموم ...

آره گفت زود ترو ولی نمدونستم دقیقا کی برم ممنونم 

کوچولوهای قشنگم مامان بی صبرانه منتظرتونه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بشین قرآن بخون دست بزار تو شکمت از خدا بخواه دوتاشون سالم بیان تو بغلت سعی کن تو روز اروم دست ...

آره عزیز سوره یس قلب قرآن برای تشکیل قلب این سوره رو میخونن

منکه دیگه کامل ناامید شدم خسته شدم از انتظار ،ده ماهه اقدامم هیچ مشکلیم ندارم 

سلام از روز اول پریودت تا سیزدهم شب هر روز ناشتا و ۱۲ ساعت بعدش چند دونه سیاه دانه رو با پشت قاشق له کن یک قاشق مرباخوری عسل قاطی کن بخور و با روغن سیاهدانه صبح و شب چرب کن زیر شکمتو و گرم نگهدار منم مثل شما بودم همین کارو کردم از شب بعد اقدام کردم شد اگر نشد چهل روز اقدام نکن همین کارو بکن ان شاالله نتیجه بگیری زودی

2731

من مامان فروردینیم☺ پسرم اول سال میاد و تا روز تولد یک سالگیش همه ماه ها و فصلا سالو میبینه😍

پسرم با اومدنت زندگیمون جون دوباره ای گرفت و دنیامونو زیباتر کردی الهی همیشه سلامت باشی 

سلام منم خیلی دوست دارم نی نی من شهریوری بشه تازه 14 سیکلمه روز 12 تخمک گذاریم بود خیلی درد داشتم ولی اقدامم کردم بچه ها روز قبلشم اقدام داشتم اصلا چیزی بیرون نریخت پاشدم انشالله نی نی اومد تو دلم واینکه الان دوروزه سرما هم خوردم میگن کسایی که سرما بخورن زودجواب میگیرن برام دعا کنین اینماه گرده نخلم خودم وشوهرم خوردیم

ای روح نامتناهی راه برای مثبت شدن بارداریم توهمین سیکل برایم بگشا
مدیر جون یه پیشنهاد  اگه تایپیک بزنی بهتر نیست؟ آخه من سختمه که هی پیدا کنم اینجا رو😊😊

زهره جون تاپیک چجوری؟؟؟

⁦❤️⁩دوسِـت دارم خـدایِ مهــربونِ من⁦❤️⁩
2738
سلام خانما منم احتمالا نی نیم یا آخرای تیر یا اوایل مرداد بدنیا میاد ب امید خدا

سلام گلم خوش اومدی    معرفی کن خودتو عزیزم

هر کی موافقه گروه بزنیم اعلام کنه,اگه استارتر گروه نزد من میزنم اونجا راحت تره 

توی تلگرام؟

عزیزم گروه هم میزنیم منتهی من گفتم اول همه اینجا جمع بشیم بعد بریم...

مامانای شهریوری هنوز نیومدن بعضیاشون...تعدادمون بالارفت اونموقع میریم ان شالله.

2706