2752
2734
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262983 بازدید | 29112 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به روی ماهت مامان جونی 😍منم تازه اومدم اینجا ولی خوب دیگه همه توی یک محدوده ایم فکر کنم بدرد هم بخو ...

اره خیلی خوبه مرسی عزیزم🙏🙏

ربّ لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین🙏🙏التماس دعا
دوستای گلم شکماتون چه شکل شده من زیره شکمم دیدین داره چروک میشه از زیر سینم یه خط اومده تا پایین شکم ...

جدي؟ من با اينكه لاغرم ولي شكمم يذره قلمبه بود هميشه. الانم همونه. انگار كه نفخ كرده باشم. حالا دوقلو هم هستن🤭

البته بگم من خودم نینی که بودم یکیلو هفتاد گرم بود اما شوهرم وقتی به دنیا اومده شیش کیلو بوده بچه گودزیلا بوده   

فندق کوچولوی من قوی باش مامان منتظرته خیلی دوست دارم   
دیدین شورت خط میندازه من اینجور شو دارم کلفته اخه شکم داشتم واسه همین تعجب کردم البته اگه اروم اروم ...

آخی الهی چه زود شکمت بزرگ شد ,البته منم شکمم ورم کرده بخاطر نفخ سفت هم شده 

خداجونم شکرت بابت مهربونی بی انتهات 😍😍😍
اره عزيزم ولي قلب يكيش هنوز تشكيل نشده. ده روز ديگه دوباره سونو دارم دعا كن تشكيل شه😢 دكتر گفت ٢٠ د ...

نگران نباش عزیزم اونایی که قلبشون دیر تشکیل میشه نابغه هستن,پس نگران نباش یکیش نابغه هست ,به حرف دکتر هم گوش نده صبور باش تشکیل میشه ,ندی خودتو دست دکترا 

نگران نباش عزیزم اونایی که قلبشون دیر تشکیل میشه نابغه هستن,پس نگران نباش یکیش نابغه هست ,به حرف دکت ...

اخه ده روزم از اون يكي كوچيكتر بود. سونوگراف گفت رشدش متوقف شده. كسي هم تجريش و نداره بدونم چجوري شده.  تو ني ني سايتم دو سه نفر اين شرايط و داشتن تشكيل نشده بعدا😔 ولي من هنوز اميد دارم

اخه ده روزم از اون يكي كوچيكتر بود. سونوگراف گفت رشدش متوقف شده. كسي هم تجريش و نداره بدونم چجوري شد ...

روازاده میگه اونایی که قلبشون دیر تشکیل میشه نابعه هستن,تو آپارات سر چ کن فیلمشو ببین,طبیعی باردار شدی دوقلو ؟ یا قرص و آی وی اف ؟

روازاده میگه اونایی که قلبشون دیر تشکیل میشه نابعه هستن,تو آپارات سر چ کن فیلمشو ببین,طبیعی باردار ش ...

مشكلي نداشتم واسه دوقلويي ماهي كه ميخواستم اقدام كنم لتروزول خوردم

عزیزم بشین قرآن بخون دست بزار تو شکمت از خدا بخواه دوتاشون سالم بیان تو بغلت سعی کن تو روز اروم دست بزاری با بچه هات حرف بزنی خیلی تاثیر داره انرژی مثبت میده 

فندق کوچولوی من قوی باش مامان منتظرته خیلی دوست دارم   
2706